Brak Dysków w Microsoft Virtual PC

Witam

Pobrałem ze strony microsoft.com Xp mode oraz Microsoft Virtual PC (mam Windowsa 7 64 bit Ultimate)

Chodzi mi o to ze gdy juz wszystko ładnie zrobie , odpale tego windowsa tym Virtual PC to niestety nie mam wirtualnych dysków (chodzi mi o to że musze przeniesc dane z Tego “wirtualnego xpeka” do Mojej Siódemki) No i próbowałem wszystkiego chyba:

W Zakładce Funkcje integracji mam wszystko zaznaczone , ale gdy proboje ja odpalic na VPC to nie moge , bo prosi mnie o haslo (którego nie zakładałem w ogóle na tym VPC)

Tzw Shared Folders w ogóle nie mam.

Może chodzi o hasło admina na tym rzeczywistym windowsie.

Shared folders w VirtualPC ustawiasz w opcjach dysków.

Dobra stwierdziłem ze nie warto sie z tym bawić i wybrałem metode przez pendrive.

Ja radze tobie skorzystać z Virtual Box’a.W Virtual Boxie po zainstalowaniu systemu zainstaluj dodatki dostarczone z programem , pozniej wyłącz maszynę , wejdź w ustawienia i współdzielone katalogi , naciśnij takiego plusa po prawej stronie i w wyskakującym okienu w ścieżka do katalogu nacisnij strzałkę do dołu i inny wyskoczy okienko i wybierz dsyk ktory chcesz udastępnić.pozniej ok i ok.teraz włączasz wirtualną maszynę i w Xpeku wchodzisz do moj komputer i mapuj dysk sieciowy i w folder klikasz przeglądaj i w tym okienku przejdz VirtualBox Shared Folder -> vboxsvr i zaznaczasz udostępniony folder.i koniec