Brak dysku C: w funkcji przywracania systemu

mam pytanie jak mogę z powrotem przywrócić dysk do funkcji przywracania systemu? omyłkowo wyłączyłam przywracanie systemu na dysku C: i od tej pory nie widzę go w tabeli dysków dla których mogę utworzyć punkt przywracania systemu i nie mam pomysłu jak go tam dodać (jest jedynie C: SYSTEM i D:recovery) a nie ma głównego C:

… system win 7 starter, wygląda to tak:

2f0b0q1.jpg

C:\system to właśnie Twój dysk

Nie mam pojęcia, może TestDisk? Tutaj masz instrukcję:http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php?topic=2948.0

trisz84 , przestań już proszę dłubać przy tych dyskach partycjach i innych cudach. W końcu przyjdzie taki moment, i coś ci tak pierdyknie tak że nie będzie czego zbierać z tego lapka :slight_smile:

WSZYSTKO MASZ TAM W PORZĄDKU! Z punktu widzenia Windows, w Eksploratorze widoczne są tylko dwie partycje (u ciebie to partycja z systemem, ta 217GB z literką C i bez etykiety oraz ta z literką D, etykietą RECOVERY i rozmiarem ~16GB. I na tych partycjach przywracanie systemu jest w porządku i działa (oby!) normalnie). Pozostałe, widoczne w EASUSIE partycje to partycje serwisowe i/lub pomocnicze i poza wiedza, że tam gdzieś są i są w dobrym stanie NIE MA CO SIĘ NIMI ZAJMOWAĆ

Howgh! :slight_smile:

rzecz w tym że wcześniej w oknie przywracania były trzy dyski… i ten trzeci ni stąd ni zowąd zniknął… nie mieszam już w takim razie…

dzięki.