Brak dziennika aktywności na FB

Witam:)

Na wstępie - ja nie wiem do jakiej kategorii to przypisać, więc jeśli jest w błędnej kategorii to proszę o informacje lub proszę temat przenieść:)

Mój problem polega na tym, że na FB nie działa mi dziennik aktywności, tam gdzie jest lista komentarzy, dodanych postów, no taka historia działań na FB.

Pokazuje mi rok 2016, ale nie 2017, muszę klikać w kategorie aby się zobaczyć “wydarzenia” np. komentarze, polubienia.

Próbowałam na innych komputerach to sprawdzić ale jest tak samo, nie mam pojęcia co mogło się stać :confused:

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :slight_smile:

Ja bym to próbował zgłosić do pomocy technicznej facebooka, możesz użyć opcji dostępnej spod wysuwanego menu “zgłoś problem” i zobaczyć czy w ciągu kilku dni pojawi się odpowiedź w zakładce:

Pisałam już… Otrzymałam tylko to: “Twoja opinia zostanie wykorzystana do doskonalenia Facebooka. Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.”

Chyba ze będą to dalej rozpatrywać, nie mam pojęcia jak to naprawić :confused:

Podejrzewam ze sama nie naprawisz, to nie błąd w Windowsie czy przeglądarce co by wycinał rok 2017 (np. jakiś dziwny filtr na reklamy / dodatek „usuń reklamy z FB”).

Coś musi być chyba nie tak “u nich” bo na moim laptopie i na całkiem innym, niepowiązanym z tamtym jest ten sam problem. Nie dostałam tez żadnych allertów na temat innych logowań ani nic z tych rzeczy, dam o bezpieczeństwo :smiley:

Nie mniej jednak, zastanawia mnie co się mogło stać że tak się stało :confused:

Może jakiś błąd bazy danych i się uszkodził dziennik aktywności dla jakieś małej grupy ludzi albo jakaś aktualizacja kodu i widać jednak jakiś błąd ona powoduje.

Nie wiem… nie mam pojęcia, ja w ustawieniach nic nie “grzebałam” żeby coś AŻ TAK zepsuć… poczekam dalej, z pomocy technicznej nadal nikt nie odpisuje, o ile w ogóle ktoś odpisuje i sprawdza zgłoszenia :confused: