Brak dziwieku

witam, zainstalowem nfs mw [orginal] potem patha 1.3 i jakw czyalem nfs to zorientowalem sie ze nie ma dziwieku… co mam zrobic? :smiley:

w panelu sterowania pisze jak wol “brak urzadzenia audio”

sterowniki mam poprawne… directx tez dziala.

zabawne - “to uzradzenie dziala poprawnie”

juz skananowalem kompa. Nie wiem mzoe ktos mi pomoze? :mrgreen: bo chcialbym se w nfs pograc… !!

Karta dziwiekowa realtek ac’97 audio

W ogole mi nigdzie dzwiek nie dziala.

ja nie moge odtwarzac dzwiekow i nie wiem dla czego.Wszystko jest podlaczone :evil: :-x

To pograj bez dźwięku :smiley:

Wejdź w panel sterowania>Wyszukaj sprzęt>uruchom kreatora>zaznacz, tak urządzenie zostało już podłączone> i znajdź: standardowy port gier, ponieważ tu leżał problem u mnie, jeśli będzie, komunikat, że to urządzenie działa poprawnie to spróbój jeszcze coś w opcjach nfs:mw, może tam jest coś wyciszone :?

Złączono Posta : 11.01.2006 (Sro) 18:28

Całkiem możliwe, że poprostu nie masz sterowników do karty, ale spróbój jeszcze czy w łindołsowym sterowniku głosów nie masz czegoś wyciszonego**…**

nie bardzo rozumiem w panelu sterowanie nie ma takiego czegos jak “wyszkuja sprzet”

o jz mam

odp. “To urządzenie działa poprawnie.”

i btw. mi w ogole dzwiek nie dziala.

dodam ze karta jest zintergrowana z plyta glowna, ale w biosie jest akrta wlaczaona.

mam 2 karte dziewkowa w reku, ale nie moge jej wlozyc… hmm mam za malo sily? porpstou mi nie wchodziw dziurke.

przełącz sobie do widoku klasycznego i bedziesz miał wyszukaj sprzęt a tak swoja drogą to w innych grach masz dzwięk ?? może spróbój wgrać nowsze stery do karty dzwiękowej

tequila popraw bład w temacie

Wlozylem ta karte zaistlowem wszystko… a tutaj zonk ta karta tez nie dziala …ustawilem ja jaka ta pdostawa i tak dupa… co mam robic?

widze ze nikt nie jest w stanie mi pomoc.

co oznacza “beizacy stan zalsiania - d0”?

Dobra koniec, wiecie co zrobilem?:d napewno zgadniecie… formata strzelilem.

Złączono Posta : 11.01.2006 (Sro) 22:22

no i dzialalo i przestalko po formacie.