Brak dziwieku

(Gs45) #1

witam, zainstalowem nfs mw [orginal] potem patha 1.3 i jakw czyalem nfs to zorientowalem sie ze nie ma dziwieku.. co mam zrobic? :smiley:

w panelu sterowania pisze jak wol "brak urzadzenia audio"

sterowniki mam poprawne.. directx tez dziala.

zabawne - "to uzradzenie dziala poprawnie"

juz skananowalem kompa. Nie wiem mzoe ktos mi pomoze? :mrgreen: bo chcialbym se w nfs pograc.. !!

Karta dziwiekowa realtek ac'97 audio

W ogole mi nigdzie dzwiek nie dziala.

(Pawel Wanna) #2

ja nie moge odtwarzac dzwiekow i nie wiem dla czego.Wszystko jest podlaczone :evil: :-x

(S E B A11) #3

To pograj bez d藕wi臋ku :smiley:

Wejd藕 w panel sterowania>Wyszukaj sprz臋t>uruchom kreatora>zaznacz, tak urz膮dzenie zosta艂o ju偶 pod艂膮czone> i znajd藕: standardowy port gier, poniewa偶 tu le偶a艂 problem u mnie, je艣li b臋dzie, komunikat, 偶e to urz膮dzenie dzia艂a poprawnie to spr贸b贸j jeszcze co艣 w opcjach nfs:mw, mo偶e tam jest co艣 wyciszone :?

Z艂膮czono Posta : 11.01.2006 (Sro) 18:28

Ca艂kiem mo偶liwe, 偶e poprostu nie masz sterownik贸w do karty, ale spr贸b贸j jeszcze czy w 艂indo艂sowym sterowniku g艂os贸w nie masz czego艣 wyciszonego****....

(Gs45) #4

nie bardzo rozumiem w panelu sterowanie nie ma takiego czegos jak "wyszkuja sprzet"

o jz mam

odp. "To urz膮dzenie dzia艂a poprawnie."

i btw. mi w ogole dzwiek nie dziala.

dodam ze karta jest zintergrowana z plyta glowna, ale w biosie jest akrta wlaczaona.

mam 2 karte dziewkowa w reku, ale nie moge jej wlozyc.. hmm mam za malo sily? porpstou mi nie wchodziw dziurke.

(BARTEK1985) #5

prze艂膮cz sobie do widoku klasycznego i bedziesz mia艂 wyszukaj sprz臋t a tak swoja drog膮 to w innych grach masz dzwi臋k ?? mo偶e spr贸b贸j wgra膰 nowsze stery do karty dzwi臋kowej

(lazikar) #6

tequila popraw b艂ad w temacie

(Gs45) #7

Wlozylem ta karte zaistlowem wszystko.. a tutaj zonk ta karta tez nie dziala ..ustawilem ja jaka ta pdostawa i tak dupa... co mam robic?

widze ze nikt nie jest w stanie mi pomoc.

co oznacza "beizacy stan zalsiania - d0"?

Dobra koniec, wiecie co zrobilem?:d napewno zgadniecie.. formata strzelilem.

Z艂膮czono Posta : 11.01.2006 (Sro) 22:22

no i dzialalo i przestalko po formacie.