Brak Dzwieków Systemowych oraz w serwisach internetowych

Wiec tak jak w temacie,nie mam dzwiekow systemowych i na stronach internetowych takich jak youtube,wrzuta itp,ale nuty normalnie slucham,w gierkach jest dzwiek,nie wiem o co chodzi,oczywiscie szukalem najpierw w google ale reinstalacje kodekow czy wprowadzanie tresci do rejestru nie pomoglo,help plis

Start - Panel Sterowania - Dźwięki i urządzenia audio - w zakładce głośność zobacz czy jest zazanaczona opcja wycisz - w zakładce dźwięki w okienku schemat dźwiękowy wybierz opcję: Domyślne dla Windows

zrób aktualizacje do sp3

wszystko jest na maxa a schemat zmienilem i nic to nie dalo,co do sp3 to sie troche dygam bo ostatnio jak zainstalowalem sp3 to system mi padl i musialem robic formata,istnieją jeszcze jakies opcje zeby to naprawic? pozd

Dodane 29.11.2009 (N) 18:37

Bardzo prosze o pomoc,probowalem juz chyba wszystkiego,na necie nie moge znalesc rozwiazania,prosze jezeli ktos cos moze wiedziec na ten temat,juz od 11 rano sie męcze,plis

Dodane 29.11.2009 (N) 18:39

Bardzo prosze o pomoc,probowalem juz chyba wszystkiego,na necie nie moge znalesc rozwiazania,prosze jezeli ktos cos moze wiedziec na ten temat,juz od 11 rano sie męcze,plis