Brak dźwięków we flash'ach

Bardzo denerwujący jest zwłasza brak dźwięku w filmach na YouTube czy GoogleVideo :frowning: Brak dźwięku we flashach pojawił się z nienacka :-o Zupełnie niewiem co z tym zrobić, liczę na waszą pomoc :frowning:

Masz flashplayer’a (na vortalu) :wink:

:o Przecież to podstawa. Obraz na filmkach np. z YouTube mam, ale nie mam dźwięku. to jest problem.

ps. Przeglądarka Opera 9.

Narzędzia>szybka konfiguracja>i sprawdzy czy masdz zaznaczone Odtwarzaj dzwięki…

Jasne, że tak.

Start->Wyszukaj->Pliki i foldery. Przeszukujesz tylko dysk systemowy, wpisujesz .sol. Powinny pokazać się dwa pliczki - soundData.sol i settings.sol.

Po usunięciu tego drugiego, powrócił u mnie dźwięk na stronkach z flashem. Pliczek odtworzy się, po wejściu na jakąkolwiek stronę z flashem.

Jeżeli boisz się usunąć, zrób kopię, tylko zapamiętaj gdzie on się znajdował :slight_smile: .

:shock: W Wynikach wyszukiwania nie mam tych plików.

Niewiem czy się dobrze domyślam, ale mój problem może być związany ze złym kodekiem do .WAV lub jego brakiem. Problem z brakiem dźwięku we flashach zbiegł się z tajemniczą niemocą mojego kompa co do odtwarzania plików .WAV. Nie ma muzyczki przy włączeniu kompa, Tlen nie powiadamia o wiadomości dzwiękiem. Pliki .Wav nie grają mi w Winampie… Dlatego prośba:

Proszę o podanie nazwy jekiegoś prostego, dobrego kodeka dźwiękowego do plików .WAV. Z góry THX :lol: