Brak dźwięków

Witam mam problem z dźwiękiem w komputerze, informacje przy winampie podczas odtwarzania muzyki to Wyjście directsound v2.63; kod błędu 88780078; Nieprawidlowy sterownik DirectSound (…).Dzień wcześniej wszystko działało poprawnie, mniej więcej ściągałem klineta do gry z łatą, wypakowywałem, konwertowałem muzykę z sng na mp3 załączyłem skanowanie na noc i poszedłem spać. A rano niespodzianka starzy siedzięli na kompie dźwięk był ja o 7 wstaje i nie ma prawdziwa magia. Obraz natomiast jest.Co zrobiłem:

  • reinstall k-lite codec pack 10.0.5

  • czyszczenie cclenaerem rejestr i pliki

  • install directx

  • install chipset i tu problem bo zrobiłem sobie na chomiku kopieto mam hypercośtam, na stronie producenta tak starych sterów nie ma

Dodatkowe info: w menagerze urządzeń wszystko chodziło w kwestii dźwięku nie było konfliktów, ale problem nastapił przy Aplikacja zbierajaca informacje o oprogramowaniu urządzeń Plug and Play w sekcji urządzenia systemowe. Nie spisałem danych ale bylo opisane ,że urządzenie nie działa poprawnie, był podobny temat w necie i radzili usunięcie i pwgranie poprzez dodaj sprzęt, ale tam nie było takiego urządzenia na liście a może to jest genezą.

CPU: AMD Athlon XP, 900 MHz (9 x 100)

VGA: NVIDIA GeForce2 MX/MX 400

Motherboard: MSI KT3 Ultra (MS-6380E)

Typ magistrali VIA V-Link

SOUND: Realtek ALC650 @ VIA AC’97 Enhanced Audio Controller PCI

Nazwa systemu operacyjnego Microsoft Windows XP Professional

Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3

kurzel131 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Sterownik do dźwięku http://download1.msi.com/files/downloads/dvr_exe/Realtek_AC97_MB.zip

Dzięki, dziwne ,że sterownik którego używałem od lat nie działa tak nagle; do zamknięcia.