Brak dzwieku 5.1

witam posiadam taki problem iż nie moge ustawić dźwieku 5.1 na win 10…gdy mialem win7 działał mi dźwiek 5.1 z pominięciem youtube i jednej gry gdzie na youtube musiałem wgrywać flasha odzielnie z wtyczek…pomimo iż był wgrany flash player i wszystkie sterowniki…tak sobie postanowilem zobaczyć jak wyglada win 10 ale mam klopot z dźwiekiem…mam glosniki 5.1 a gra 2.0…

komp:

płyta asrock z77 extreme 4 (karta dźwiekowa standardowa 5.1)

procek i5 3570k 3,4ghz

8 g ramu

grafika gtx 650 ti boost…

wgrywalem sterowniki stad…http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-High-Definition-Audio-Codecs,Program,Windows,21164.html

i nadal nic… -.-

 

 

i troche zmienie temat bo na win 7 tez musialem wgrywac na youtube odzielnie flasha i niektore gry nie chodzily mi na 5.1…natomiast wiedźmin 3 bez problemu ale np taka gra jak Tera online dziala mi w 2.0 i nie wiem czy to wina sterownikow czy poprostu jest wina standardowej karty dźwiekowej…aczkolwiek wszystko ustawione w opcjach na 5.1

artezz22 na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj   i dokonać korekty postu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza

czy ktoś mógłby udzielic mi porady albo nie wiem moze ktoś miał taki problem?czytalem na jakims angielskim forum ze windows 10 chyba nie posiada jeszcze sterownikow na 5.1

mozna zamknac mala pomylka z mojej strony…brak sterownikow do tej plyty…-.- ciekawi mnie kiedy wyjda na win 10