Brak dźwięku- głosniki i wieże sprawne

(Pagral5) #1

mam karte zintegrowane Avance AC'97 na płycie VIA i od 3 dni nie mam dzwieku tylko syczenie, a słychać w głosnikach i to bardzo cicho ekekty otwierania i zamykania stron muzyki w ogóle i innych rzeczy w ogóle wgrywałem rózne sterowniki z róznych stron i nic , a czasmi wyskakuje mi ze nie mozna wgrać bo brak jakiejś zgodności, prosze o jakies rady jak sprawdzic co jest nie tak.

(Joan Sunshine) #2

Bardziej konkretnie się nie dało? :lol:

No potrzebny kod tego błędu. Sprawdź w Menadżerze urządzeń, czy nie ma konfliktów. Co grzebałeś przy kompie? Instalowałeś coś poważniejszego?

(system) #3

proponuje sprawdzić podłączenie do kompa, czy aby napewno odpowiedni jack jest podłączony w odpowiednie miejsce, a później w ustawieniach dźwięku może coś jest ściszone albo coś przestawione

(Pagral5) #4

wszystko pokazuje w ustawieniach i sterownikach ze jest w porządku ma grać, wszystko sprawne nie pokazuje zadnych konfliktów.

konflikt wyskakuje jak chciałem wgrac jakis nowszy sterownik Avance AC 97. pisze ze Windows nie współdziala prawidłowo z tym urządzeniem przywróciłem stary sterownik ale to nie tu chyba wina

jak sprawdzić czy płyta daje sygnał dzwieku??

Złączono Posta : 13.01.2007 (Sob) 14:58

oki dostałem uzywana karte soundblaster podpiąłem ją ale nie widzi jej komputer

i mam płyte ze sterownikiem kiedy wgrywać ?? sterownik jak karte będzie widać? . czy trzeba odłaczyć coś w biosie zintegrowaną karte muzyczna jak tak to jak to zrobić??