Brak dźwięku na karcie dźwiękowej

Witam mam oto taki problem że nie mam głosu po formacie komputera i formacie partycji
Próbowałem aplikacji typu DrivePack i nic nie daje

A sterownik do karty dźwiękowej jest?

oto chodzi że nie

Nie mogę znaleźć na kartę dźwiękową 514DX 5.1 windows 10

i do tego mam taki raport image

a tej usługi w usługach nie mogę znaleźć

Pobierz snappy zip Snappy Driver Installer Origin 1.11.2.737 portable - Portable info PL
Uruchomisz. Będzie panel z trzema opcjami i na dole przycisk Blisko. Klikniesz w pasek u góry, wyskoczy okienko ze sterownikami, na dole będzie opcja do zaznaczenia - dla tego komputera, klikniesz i zaznaczy się tylko u góry indeksy. Dasz zatwierdź i OK, zamknie się okno ustawień i wyświetlą wszystkie sterowniki do Twojego komputera. Zaznaczysz wszystkie audio

O! U mnie wyskoczył niezły pakiet sterowników audio - kilkadziesiąt. Ale mam inne karty, bo wbudowana w komputer i wbudowana w monitor - mogę głos przełączać.
Tak wygląda u mnie:


Zaznaczam główne i zaraz sobie zaktualizuję.
Dzięki Tobie :smiley:

1 polubienie

wyskoczyło mi tylko to i to mam pobrać tak?

Podaj dokładny model laptopa LUB model płyty głównej komputera.

Dobra widzę płytę :smiley:

Ostatnie dostępne na stronie Asusa dla Windows 7 64bit:
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/misc/audio/Realtek_Audio_V51006004_XP_V6016004_VistaWin7.zip .

Pójdzie … nie pójdzie?

1 polubienie

nie

Tam nie masz nic do pobrania. Wyrzuć wszystko snappy i może kto inny poradzi coś mądrego.

device requres a driver but wasn’t found in driver pack
Urządzenie wymaga kierowcy, ale nie został znaleziony w paczka kierowcy

Nie wiem. Jakiś inny snappy po angielsku i nie ma kwadratów zaznaczeń.
Ja zaktualizowałem, dźwięk mam:


Realtek z czerwca tego roku.

Może instalacja starego sterownika w trybie kompatybilności:

Jakby były punkty przywracania systemu to może z cofnięciem by wrócił kompatybilny sterownik (i dźwięk).

1 polubienie

dzięki mordzeczko 2 dni się z tym trudziłem a tu takie coś istnieje będę pamiętał na przyszłość

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.