Brak dźwięku na niektórych filmach - youtube

Witam,
Patrząc na filmy, które są na YT, na jednym z nich, jest brak głosu. Głośniki włączone są, dźwięk na innych filmach YT jest, ale trafia mi się, że film nie ma głosu. Nie że nie ma, bo film jest bez dźwięku, tylko widać, jak mówi i nic nie słychać. Nie mam wyłączonego głośnika w odtwarzaczu YT. Sprawdzałem na innych przeglądarkach i też nic. Mam zainstalowany kodek pack Full.
Nadal brak głosu.
Co może być nie tak? I mam tak w Firefox.

Skoro na innych przeglądarkach też nie działa, to nie jest to wina Firefoksa.

Sprawdzałeś na innym urządzeniu?

Może przykładowy link?

Sprawdź na telefonie, jak nie będzie to ban za copyright strike.

Tak, sprawdzałem na tablecie, na drugim kompie z Windows 7 i jest dźwięk. Tylko na W10 nie ma. Syfu nie mam, bo sprawdzałem.

Pobrałem ten film i jest normalnie, czyli jest obraz i dźwięk. Tylko w przeglądarce nie ma.

Nie oglądasz z szybkością powyżej 4 (dodatek, który pozwala przyśpieszyć ponad normę) lub poniżej 0,25 wtedy dźwięk się gubi i tylko obraz zostaje.

Kilka starych wydań Firefox gubiły dźwięk już na spowolnieniu 0,3 - trzeba było używać chyba 0,4.

Dziwne, inne filmy i to przeważnie są odtwarzane normalnie z głosem, tylko ten i chyba jeszcze drugi trafił mi się bez głosu. To co mam zrobić?
Prędkość filmu, jak i na każdym oglądanym filmie mam ustawione na normalna. Film mi się nie tnie.

I jeszcze jedno, odnośnie kodeków, ja odruchowo zainstalowałem ( nie dziś, ale dobry czas temu) tak odruchowo, może wina tych kodeków? Może nie powinienem ich instalować? Jak wszedłem w ustawienia kodeka, to widziałem też info invalid codec. Na DP w programach są kodeki dla W10, ale podobno sypią się.
Już wiem, co jest nie tak. Firefox nie odtwarza dźwięku w formacie WebM, czy też w MPEG-4.

UPDATE
Już mam głos i okazało się, że w ustawieniach creative, miałem ustawione na dźwięk przestrzenny 5.1. Gdy ustawiłem na stereo, to głos jest. Dziwie się, bo ustawiałem na stereo, ale cóż w10 robi swoje.