Brak dźwięku na reszcie głośników

Witam, w pierwszych słowach chciałbym się przywitać bo jestem nowym użytkownikiem tego forum.

Otóż mam problem z głośnikami, mam Creative SBS-580 5.1. Wygląda to tak, że działa mi tylko subufer oraz jeden głośnik… Mam płytę główną FUJITSU-SIEMENS D1561. A co dokładniej, ta płyta główna posiada kartę dźwiękową zintergrowaną lecz posiada opcje 5.1. Ogólnym zdaniem jedno wyjście tylko działa, a żeby dźwięk był. A ja mam 3 kable, jeden jest od 2 głośników jak każde następne kable. Nawet jeśli podłączę 3 kable to nie ma innego rezultatu, działa tak samo jakbym podłączył jeden. Sterowniki od płyty głównej są zainstalowane nowe - próbowałem na różne sterowniki, dalej nie działa. A z tego co wiem to głośniki nie mają sterowników (mogę się mylić). Karta dźwiękowa jest SOUNDMAX - nie ma opcji do ustawienia głośników 5.1, a w panelu sterowania jest ustawione że są głośniki 5.1. Też to nie pomaga… Jeśli ktoś wie jak to zrobić, prosiłbym o jak najszybsze napisanie, będę bardzo wdzięczny.

  • Jeśli ktoś potrzebuje większe informacje proszę napisać w tym temacie a napewno dopiszę

Pozdrawiam, Terrien

Terrien , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Odświeżam, ponieważ jestem bez radny… Nie mam pojęcia jak to zrobić, próbowałem różnych sposobów.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Terrien