Brak dźwięku na stronach www!probowalam juz wszytskiego

witam. mam problem taki jak wielu przede mna na tym forum.zadne rady poprzednikow na tym forum nie pomogly. cały czas wszystko działalo. a przedwczoraj zonk.nie odtwarza dzwieku na stronach, ani mozilla ani opera.wszytko jest dobrze poustawiane.wgralam nowy klite codec, dodalam ten plik do rejestru i dalej nic.juz probowalam wszytskiego i nic nie dziala. niech ktos mi pomoze.prosze.czy da cos przywrocenie systemu na przyklad do tego dnia kiedy wszytko dzialalo?jakie jeszcze moga byc rozwiazania tego problemu??pozdrawiam

Instalowałeś flash playera? Ew. przeinstaluj flash playera, przeglądarkę, przed ponowną instalacją przeczyść pliki i rejestr programem CCleaner.

Dźwięku nie ma tylko na stronach?

Możesz spróbować przywrócić system.

Jeżeli to nie pomoże:

Daj log z hijackthis.

Log wklejasz na np: http://wklej.to/ i w swoim poście umieszczasz tylko link do niego.

sprobuje tego co napisales i dam znac. poza tym nie ma tez dzwiekow systemowych

Dodane 06.07.2009 (Pn) 22:33

http://wklej.to/S6Uc

no to wyszlo mi takie cos.

o to chodzilo?nie znam sie za bradzo na kompach.

a wolalabym nie przywracac systemu bo komp mi po tym swiruje.

ma ktos na to jakis pomysl?

Usuń w hijacthis; (uruchom hijackthis > wybierz: “do a scan system only” > zaznacz poniższe wpisy i wybierz “fix checked”)

Poniższe wpisy również możesz usunąć w powyżej opisany sposób w celu optymalizacji komputera (nie są one błędne, lecz ich usunięcie przyśpieszy nieco system)

Jeżeli nie masz dźwięku wogule, spróbuj po usunięciu błędnych wpisów programem hijackthis i restarcie komputera, przeinstalować sterowniki do karty dźwiękowej, przed ponowną instalacją przeczyść rejestr programem CCleaner oraz jv16 powertools.

W analogiczny sposób, jak ze sterownikami karty dźwiękowej przeinstaluj sterowniki DirectX (możesz to zrobić równocześnie ze sterami od karty dźwiękowej) DirectX 9 (win XP) DirectX 10 (win vista, 7)

Napisz dodatkowo jaki masz model karty dźwiękowej i jaki system operacyjny, oraz który Service Pack.

system xp prof., service pack 1,karta realtek alc 850.

zabieram sie teraz za sterowniki do karty i tego directx. bo dalej nie mam dzwieku.jak mi się uda z Twoja pomocą to chyba bedzie cud :slight_smile:

Dodane 07.07.2009 (Wt) 1:17

zrobilam wszystko jak napisales.i jest jeszcze gorzej teraz to juz nawet z winampa nic nie slychac!!a na stronach www tez gorzej, bo jak mialam na maksa glosniki to bylo slychac cicho chociaz melodie a teraz nic cisza :? padam na twarz nie wiem co dalej robic

Dodane 07.07.2009 (Wt) 1:23

ide spac jutro dalej popróbuje ,dzieki za dzisiejsza pomoc

Dodane 07.07.2009 (Wt) 19:36

niech ktos pomoze…przywrocenie systemu nic nie dalo ;/