Brak dźwięku na windows7

Niedawno zostałem posiadaczem windowsa 7.Wszystko fajnie sterowniki poinstalowane, ale dźwięk nie działa. Próbowałem

zainstalować sterowniki pod moją kartę dźwiękową (Creative Labs CT4830 ) ale nic z tego.Jakby mało było problemów to jeszcze w Menedżerze Urządzeń karty dźwiękowej nie wykrywa.

PS:Zainstalowałem kx projekt i pisze, że jest dźwięk, ale ciągle nic nie słychać. :confused:

O ile się nie mylę jest to karta Sound Blaster Live 5.1 z procesorze EMU w wersji 16 bitowej. Posiadam wiele sterowników (6GB) do kart dźwiękowych Creative i same karty w postaci fizycznej. Wątpię, abyś (Creative Labs CT4830) uruchomił w Win7. Napewno uruchomisz modele 24 bitowe, jak SB24_VTDRV_LB_1_04_0077 Wersja 2.9 wrzesień 2006 dla Auginy LS czyli SB0570 OK, SB_Audigy_2

Posiadam podobną kartę (Creative SB Live! Value (CT4830) Sound Card). Na sterownikach kx projekt działa bez problemu na win7 i win8.

Ikonka mówi, iż dźwięk jest, ale dźwięku dalej nie ma :frowning:

Se7en. ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.