Brak dzwieku na youtube i w grach ale

Tak jak w temacie przy probie odpalenia czegokolwiek na stronach typu youtube obraz jest normalnie wyświetlany lecz nie ma dźwięku. To samo tyczy sie gier ( w sumie 1 chodzi o cs ;]), jednak gdy włączam jakąś muzykę bądź film który został ściągnięty na komputer jest dźwięk. W czym problem?

Być może dlatego że w ustawieniach dżwieku masz ustawione słuchawki jako główny głośnik dlatego nic nie słychać w głośnikach.

Sprawdzilem… nie to jest problemem. Dodam ze zainstalowałem ponownie sterowniki do karty dźwiękowej - nic to nie dało.

Dodane 27.07.2009 (Pn) 8:35

W cs’ie nagle dźwięk sam z siebie wrócił, jednak na youtube dalej go nie ma szukalem po necie wlasnie o tym braku dzwieku na yt, znalazlem jakies dodanie wpisu do rejestru zrobilem wszystko jak pisali tez nie pomoglo. Pomóżcie bo juz nie mam pojecia o co tu chodzi.

Spróbuj :arrow: http://www.searchengines.pl/Brak-dzwiek … 77336.html

Wszystko probowalem ale nic nie pomoglo. Brak mi słow na to…

Dodane 27.07.2009 (Pn) 9:33

Dodam jeszcze ze nie występuje u mnie żaden z objawów tam podanych.

A na innych stronach internetowych jest dźwięk czy tylko na YT nie ma?W innych przeglądarkach masz tak samo?

A nie miałeś czasem problemu z “Generic Host Process win32” ? Mi wyskakiwał taki błąd i od tego czasu, miałem podobne problemy z dźwiękiem. Jeżeli tak to rozwiązaniem jest zamknięcie portów wwdc (u mnie na WinXP SP3 zadziałało). Pozdrawiam.

Na wszystkich stronach internetowych typu youtube i na wszystkich przeglądarkach występuje ten sam problem.

Nie miałem żadnych problemów z Generic Host Process win32.

Proszę autora tematu o zamieszczenie tabeli (listy) przerwań IRQ z informacji o systemie i nie sugerowanie się stanem OK jako poprawnym. Pomocna będzie informacja czy autor korzysta z myszki na USB i lub klawiatury, czy komputer jest stacjonarny, temperatury odczytane w czasie braku dźwięku i wartość napięć,

hmm mozliwe ze wystarczy po prostu w dolnym prawym rogu gdzie masz ikonke glosniczka wlaczyc ja i poodchaczac wszystko :razz: U mnie tak sie stało xD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: