Brak dźwięku - nieprawidłowy sterownik DirectSound

Witam Kupiłem Sobie Głośniki.Po podłączeniu do komputera kiedy uruchamiam muzyki wyskakuje ma taki Komunikat: Nieprawidłowy sterownik DirectSound. zainstaluj odpowiedni sterownik lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji. Kod błędu 88780078

Potrzebuje To Szybko Bo Musze Codziennie Siedzieć na TeamSpeak 3

System Operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition z dodatkiem Service Pack 2

Płyta Główna: Nieznana

Karta Dźwiękowa: Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Pomoże Mi ktoś to wyjaśnić ???

POZDRO

Hej,

Na początek doinstaluj koniecznie Service Pack 3 do Windowsa. Następnie ściągnij sterowniki do karty dźwiękowej ze strony producenta płyty głównej. Model możesz sprawdzić na przykład przy pomocy programu HWiNFO.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja mam program EVEREST.

I tam sprawdzilem jaką mam Płyte Główną i Pokazało że nieznana.

Czy ten Program to nie ten sam jak HWiNFO.

Hej,

I właśnie z tego powodu prosiłem Cię o uruchomienie programu HWiNFO - Everest w wersji Home już dawno nie jest rozwijany. Jeśli nie chcesz uruchamiać HWiNFO zawsze możesz posłużyć się innymi programami tego typu - CUP-Z, Speccy, SiS Sandra, Aida i tak dalej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Moja Płyta Główna to: GIGABYTE P31-DS3L

Sprawdziłem Programem HWiNFO.

Dodane 19.11.2013 (Wt) 15:28

Kiedy Doinstaluje Service Pack 3 to Jakie mam Pobraci Sterowniki??

Hej,

Zatem sterownik znajdziesz tutaj. Przed instalacją paczuszki ze sterownikiem - Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition) - zainstaluj najpierw poprawkę Microsoft UAA (Universal Audio Architecture) Bus driver (Full Multi-language version ). Najlepiej byłoby oczywiście doinstalować także SP3 do Windowsa XP.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zainstalowałem SP3

Dodane 19.11.2013 (Wt) 16:37

A gdzie to mogę pobraci: Microsoft UAA (Universal Audio Architecture) Bus driver (Full Multi-language version )

Dodane 19.11.2013 (Wt) 16:39

Przepraszam Wiem Gdzie to pobrać

Dodane 19.11.2013 (Wt) 16:49

Po Zainstalowaniu tej Poprawki i Sterownika Głośniki Powinny Mi Działać???

Dodane 19.11.2013 (Wt) 16:57

Jak Te Sterowniki mam zainstalować

Dodane 19.11.2013 (Wt) 17:14

Jak Mam zainstalowaci te sterowniki ??

Dodane 19.11.2013 (Wt) 17:37

Dziękuje Bardzo Wszystko Działa :slight_smile:

Pozdrawiam

Hej,

Dla uzupełnienia, bo nie było mnie przy komputerze.

Na stornie producenta sprzętu - dokładnie pod linkiem, który Ci podałem w poprzednim z postów.

Po ściągnięciu po prostu klikasz dwukrotnie na pliczek i postępujesz zgodnie z informacjami na ekranie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzienki

Wzystko Działa

Ale Prawie dostałem Bana na TeamSpeak 3 :slight_smile:

Jeszcze Raz Dzięki

Pozdrawiam

_________________________________________________________________

Lagge lStudio :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: