Brak dzwieku np na youtube

Witam. Mam problem z dźwiękiem w przeglądarce internetowej. Nie działa mi chociażby muzyka z youtube. Problem polega na tym ze raz na jakiś filmik on się włącza i chodzi normalnie. Przy następnym odtworzeniu innego utworu już dźwięku nie ma. Reinstalowałem sterowniki karty dźwiękowej , tworzyłem ten plik z koncówką .reg , podgłaszałem wszystko w regulacji głośności , zainstalowałem inna przeglądarkę i nic :C jakieś pomysły? Mam głośniki 5.1 jeśli to też coś zmienia. Dźwięki z winampa i z komputera odtwarzają się normalnie :slight_smile:

Jaka przeglądarka ? Java zainstalowana ?

borixon12331 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

A można wiedzieć, z jakiej przeglądarki korzystasz? Przeinstaluj potrzebne wtyczki. Wystarczy prawidłowo działająca wtyczka adobe flash player i shockvawe. Do firefoxa można pobrać wtyczkę html5 i też będzie dobrze.

Rozwiązałem już problem… Nie zauważyłem , że w Menadżerze realtek nie widział głośników nie wiem czemu. O.o odpiąłem głośniki i przypiąłem jeszcze raz wszystko chodzi smiało :slight_smile: