Brak dźwieku po formacie XP

Witam, mój problem dotyczy braku dźwieku w moim komputerze po formacie systemu. Wiem, w googlach jest milion takich tematów siedzę i probuję juz od kilku godzin i nie moge nic wytworzyć. Co zainstalować żeby dźwięk wrócił? Nie wiem jaką mam kartę dzwiękową. Jak sprawdzić jaka mam karte dzwiekowa? Nizej zalaczam zrzut z menedzera urzadzen. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 

Płyta głowna 775Dual-VSTA

System XP Professional SP3

 

https://www.sendspace.com/file/ewrx2t

Realtek high definition audio driver:

http://www.asrock.com/mb/VIA/775Dual-VSTA/?cat=Download&os=XP

Dziękuje działa jak należy. Teraz po formacie zainstalowałem na nowo CS 1.6 i nie chce chodzić, cały czas 4-6fps zamiast obrazu mam pokaz slajdów czy to przez brak karty graficznej ? Gdzie mogę takowe znaleźć ?

Czy zainstalowałeś sterowniki do kraty graficznej?

W CPU-Z masz zakładkę Graphics.

Wlaśnie nie, instalowałem tylko sterowniku do dźwięku, w CPU-Z nie ma nic, nic nie jest podświetlone tylko “display device seletion"i do wyboru"graphic device” gdzie znajde sterowniki do karty graficznej? U producenta na stronie nie moge nic znaleźć.

Podaj identyfikator urządzenia z menedzera urządzen, tego wpisu VGA, daj na niego właściwosci potem zakładka szczegóły i z listy wybierasz identyfikator sprzętu.

Identyfikatory sprzętu 

 

PCI\VEN_1002&DEV_5B63&SUBSYS_2134148C&REV_00

PCI\VEN_1002&DEV_5B63&SUBSYS_2134148C

PCI\VEN_1002&DEV_5B63&CC_030000

PCI\VEN_1002&DEV_5B63&CC_0300

 

 

Sprawdz ten sterownik:

http://www2.ati.com/drivers/10-2_legacy_xp32-64_dd_ccc.exe

Niestety przekierowuje mnie na stronę supportu coś takiego mi się otwiera zaraz po kilnięciu w link http://support.amd.com/en-us/download/incomplete

Łap:

 

dajesz na Download przy pierwszy wpisie.

Dzięki hula aż miło :slight_smile:

Grafika według identyfikatora:

 

a co do płyty to: