Brak dzwięku po pauzie,odtwarzanie filmów

Witam

Mam problem z dzwiękiem,zarówno podczas odtwarzania plików audio(AIMP) jak i filmów z użyciem Bestplayera,czy WMP.

Sprawa wygląda tak,odpalam film(muzykę) wszystko jest ok,jest dzwięk,ale po naciśnięciu pauzy i przerwie dłuższej jak minuta,po wznowieniu filmu sound znika i wraca po jakichś 4-5 sekundach,w przypadku audio(AIMP)dzwięk już nie powraca i trzeba zamknąć aplikacje i otworzyć ją na nowo.

Mam zainstalowane wszystkie najnowsze kodeki i drivery.

Sprzęt:

Windows 7 ultimate 32bit

AMD Athlon 7750 dual core

4 GB RAM

Nvidia GeForce 8100

Karta muzyczna E-mu 0202 usb

Do karty muzycznej zainstalowałem sterownik do visty(ostatni dostępny).

Czy ktoś ma pomysł na to gdzie jest problem?

ja bym spróbował zainstalować najnowszy zestaw klite codec i ffdshow. Ja miałem coś podobnego (film się otwierał a dźwięk dopiero po chwili i obraz czekał potem na dźwięk)

Ja również miałem taki problem. Posiadam płytę główną Asus P4P800-X ze zintegrowaną kartą muzyczną. Sterowniki Windows 7 pobrał sobie sam, więc myślałem że z nimi wszystko w porząku. Posiadałem również najnowszy K-lite Codec. Okazało się, że to sterowniki karty muzycznej były problemem. Odinstalowałem je i zainstalowałem starsze sterowniki z płytki którą dostałem razem z płytą główna. Nie obeszło się bez problemów ze zgodnością, ale po instalacji dźwięk działa jak na starym poczciwym XP. Jeśli masz gdzieś starsze sterowniki do swojej karty, to spróbuj je zainstalować.

Wielkie dzięki janki111,Twój pomysł się sprawdził,miałem k-lite,ale nie instalowałem ffdshow.Po wrzuceniu ffdshow wszystko śmiga jak powinno,testowałem i audio i video,pauzy po 10 min i teraz wszystko jest git:)

Temat zatem zamknięty.

Pozdrawiam