Brak dżwięku po podłączeniu słuchawek pod USB


(Fajcik18) #1

Witam ! Posiadam słuchawki Natec Genesis HX55 z wejściem USB . Problem w tym ,że po podłączeniu nie działa dżwięk .. :confused: Słychać dzwięk jak podpinam przewód usb lecz jak włączam muzykę dżwięk nie działa . Czasem po podłączeniu chodzą normalnie a czasem wogóle . Niewiem czemu tak jest . Na windows 7 działają normalnie lecz na XP SP3 już są problemy .. dziwne bo sterowniki od słuchawek zainstalowałem w kreatorze słuchawek test chodzi słychac dżwięk z słuchawek a po włączeniu muzyki czy tez gry dżwieku nie ma .. Proszę o pomoc . Może coś w ustawieniach trzeba zmienić bo korzystam również z głosników ale je zawsze odłączam przed podłączeniu słuchawek. 


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.