Brak dźwięku po uruchomieniu Skypa

Witam,

Po uruchomieniu skypa przestaje działac dźwięk na komputerze, nawet w trakcie odtwarzania muzyki. Sprawdzałem już sterowniki, wyświetla się jedynie komunikat, że działają poprawnie. Pomaga jedynie ponowne uruchomienie komputera. Posiadam system operacyjny Windows Vista Home Premium.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Rozmowa testowa skypa też nie działa ? Panel sterowania…/Dżwięk /Komunikacja- zmień ustawienia

W ogóle nie ma dźwięku po uruchomieniu skypa. Zmiana ustawień nie pomaga.

Uruchom Menadżera zadań przy włączonym i wyłączonym skypie…Porównaj użycie procesora i pamięci…szczególnie skypa.

Użycie procesora od 4% do 30%, pamięc 1.17 GB przed uruchomieniem skypa . Po uruchomieniu skypa procesor skacze do 100%, po chwili spada do 50% i powraca do początkowego użycia pomiędzy 4% a 30%. Pamięc wzrasta do 1.29 GB i spada po chwili do 1.17GB. Użycie procesora przez skypa od 00 do 03 a pamięc 90 980 KB. Zero błędów sprzetowych. Brak dźwięku.

Spróbuj zainstalować wersję 3.8 albo 4,choć ver.3.8 raczej nie ruszy http://www.oldversion.com/Skype.html Przeskanuj system Malwarebytes-em.

Przeskanowałem, czysto. Poprzednio miałem starszą wersję skypa i ten sam problem.

Zastanów się nad zmianą sterowników dżwięku.Opcja Komunikacja blokuje Ci dżwięk.

Zamieniłem najnowszego skypa na jedną z wcześniejszych wersji 4. Dopiero to poskutkowało. Niestety nic innego nie pomagało. Właśnie zamieniłem viste na win7. Zobaczymy co mi zmiany przyniosą.