Brak dźwięku. Problem z kartą dźwiękową

WItam.

Dzisiaj rano po uruchomienu komputera zostałem bardzo niemile zaskoczony… mianowicie nie miałem dźwięku. Standardowo poszukałem płytytki od płyty głównej i ponownie zainstalowałem steroniki od dźwiękówki - nic :? no to odpaliłem ‘Dodaj nowy sprzęt’ i tam musiałem ręcznie wybrać ‘Realtek’ i dopiero wtedy były pokazane dwa sterowniki, jeden był ok, a drugi ‘nie był podpisay cyfrowo’ więc kliknąłem dwa razy i po wyszukaniu odpowiedniego sterownika na płytce zaczęło kopiować ALE POD KONIEC komp sie restnął. spróbowałem jeszcze raz i to samo. Potem spróbowałem tego samego przez system awaryjny i sie nie resetnął. niby wszystko ok ale po załadowaniu windowsa, a przed logowaniem reset i nie mogłem wejść do wina :?:?:? wyłączyłem dźwiękówke przez awaryjny a po normalnym uruchomieniu wina (nadal bez dźwięku :? ) wyskoczył mi trzykrotnie błąd System Windos … nie wysyłaj.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być ? jestem troszke zdesperowany :? :? :? :? :? :? :?

być może uszkodzona karta dźwiękowa…

Nazwij temat konkretnie.

Wyinstaluj, wyczyść DriverCleanerem, reset, pozwól Windzie znaleźć sprzęt i dopiero potem instaluj oryginalne stery (normalnie z setup.exe)…

Ja bym na twoim miejscu zmienił kartę dźwiękową na Creative X-Fi trochę kosztuje ale za to jaka JAKOŚĆ

Ja ją mam w najdroższej wersji i jestem Z A D O W O L O N Y

dzieki witek ale nic z tego … zrobiłem wszystko wg instrukcji i dalej to samo. jakby nie była podłączona.

wystarcza mi jakaś cool zintegrowana :slight_smile: zalatwie sobie cos zwyklego na jakiś czas… bo przymierzam sie do wymiany kompa.

posdro

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 15:17

JEDNAK DZIAŁA !!

Jaki masz system?