Brak dzwięku przy karafun

Nie wiem co się stało ale nie ma dźwięku przy programie karafun. Dodam, że inne pliki muzyczne działają bez problemu. Nie działają te z rozszerzeniem .kar. Czy to wina jakiegoś sterownika. Dodam, że napisy idą swoim rytmem brak tylko dźwięku. Co to może być?

Hej,

:arrow: Wejdź w ustawienia programu i przejdź do zakładki Audio/MIDI - co jest widoczne w polu MIDI Device??

:arrow: Wejdź do ustawień dźwięku (Start -> Panel Sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka Głośność -> Zaawansowane w sekcji Głośność urządzenia) i sprawdź czy Syntezator SW nie jest wyciszony.

:arrow: Jakiego systemu używasz??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki za zainteresowanie moim problemem. Używam Xp. Jeśli chodzi o syntezatory to jest ok. W ustawieniach jest widoczne Syntezator SW Microsoft GS Wave

Hej,

Nie ma sprawy. :slight_smile:

Co przez to rozumiesz??

Sprawdziłaś ten punkt?? Dla pomocy screen’y - sprawdź, czy jest ustawione tak, jak na poniższych obrazkach…

ohgnnj81zj7b65f8l8mu_thumb.png

:arrow: sprawdź, czy głośność nie jest ustawiona na 0 - powinna być - jak w przykładzie - ustawiona na max,

:arrow: sprawdź, czy nie jest zaznaczona opcja “wycisz”.

tlusojfkc1zw3t9au90_thumb.png

:arrow: sprawdź, czy głośność w programie nie jest zminimalizowana.

Pozdrawiam,

Dimatheus

kochany jesteś wielki :slight_smile:

Sprawdzałam to wszystko 100 razy i w syntezatorze miałam włączoną opcję wycisz. jeszcze raz wielkie dzięki :slight_smile:

Ale jestem happy.

Zrobiłeś dziś dobry uczynek. Uradowałeś jednego człowieczka :slight_smile:

Pozdrawiam

Hania

Dodane 03.08.2009 (Pn) 15:13

kochany jesteś wielki :slight_smile:

Sprawdzałam to wszystko 100 razy i w syntezatorze miałam włączoną opcję wycisz. jeszcze raz wielkie dzięki :slight_smile:

Ale jestem happy.

Zrobiłeś dziś dobry uczynek. Uradowałeś jednego człowieczka :slight_smile:

Pozdrawiam

Hania

Hej,

No cóż - niekiedy najprostsze rozwiązanie strasznie trudno dostrzec. Ale fajnie, że już wszystko działa. Cieszę się razem z Tobą !!

Pozdrawiam,

Dimatheus