Brak Dźwięku Systemowego " Zdarzenia Programu "


(Kruszon15) #1

Witam

Mam problem iż nie mam Dzwięków systemowych a dokładniej nie mam jak ich dać, ze względu że nie mam " Zdarzenia Programu " powiniem mieć np. Zamknij sytem Windows, Uruchom system Windows, Wkrzyknik itp. Tylko że nie mam tego i nie mogę podstawić dźwięków. Mam jakieś dziwne za to, dodaje link http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... tuudy.png/ Co mam Zrobić? Dla ścisłości mam dźwięk.


(Tux4) #2

Kruszon15 , sprawdź czy masz folder Media w WINDOWS (C:\WINDOWS\Media)


(Kruszon15) #3

Tak mam.


(Tux4) #4

Przypisz ręcznie zdarzenia systemowe. :slight_smile:


(Kruszon15) #5

Ale jak? Nie mam przecież załączników gdzie bym mógł ręcznie zrobić, przyjrzyj się na linku! Nie mam Wykrzyknika, Ostrzeżenia, Uruchom System Windows, Zamknij System Windows itp. Mam tylko jakieś “pozostałości” Błąd programu, Drukowanie ukończone itp.


(Tux4) #6

Poszukaj na płycie oryginalnego XP pliku “mmsys”. Jak znajdziesz to go zastąp, możliwe że masz teraz uszkodzony na dysku.

PS: Zastąp go w: X:\WINDOWS\system32


(Kruszon15) #7

Nie pomogło, Znalazłem MMSYS.CP_ , MMSYSTEM.DL_ , MMSSETUP.CAB . Dałem ten 1 i znalazłem podobne ale ich nie dawałem do system32 bo się bałem. Co dalej? :frowning:


(Tux4) #8

Mówiłem, dodaj ten oryginalny plik do system32 to pójdzie.


(Kruszon15) #9

Dodałem plik MMSYS.CP_ do system32 i NIC NIE POMOGŁO…:frowning: Nadal nie mam Wykrzyknika, Ostrzeżenia, Uruchom System Windows, Zamknij System Windows itp. :frowning:


(Tux4) #10

Przeskanuj komputer tym: http://info.prevx.com/downloadcsi.asp

Możliwe że masz wirusa


(Kruszon15) #11

A więc tak wykrył 4 wirusy oto link:

http://imageshack.us/photo/my-images/600/scanf.png/

Ale za cholere nie może ich usunąć bez przerwy po ukończeniu skanu daję żeby usunął i się resetuje komp, po czym znów skanuje i dalej wyskakują te błędy :frowning:

Plik xpsp2res.dll nie da się go usunąć ręcznie, podmienić innym plikiem.

Dodam jeszcze że przy regulacji potencjometrem głośności głównej pojawia się krótki , bardzo głośny dźwięk ( pik) - głośnik systemowy, który jest sterowany z BIOS-u.


(Leon$) #12

przeskanuj Dr.WEB CureIt! http://www.dobreprogramy.pl/DrWEB-CureI … 12976.html

:slight_smile:


(Kruszon15) #13

Program nic nie wykrył. Myślę że to nie wina wirusów, tylko brakuje mu jakiegoś programu lub jakiś plik jest uszkodzony.


(Piotrkijak) #14

Najprościej moim zdaniem jest zrobić przywracanie systemu, a jak nie pomoże to zrobić nakładkę systemu uruchamiając komputer z płyty cd Windowsa naciskając klawisz r po zaakceptowaniu warunków licencji klawiszem f8. Oczywiście przy takiej instalacji nie stracisz plików, ponieważ Windows jest instalowany bez formatowania partycji i nawet nie wiem jakim cudem, ale nawet będziesz miał system w takim stanie jak sprzet nakładki - nawet sterowników nie będziesz musiał wgrywać…


(Tux4) #15

Kruszon15 , CureIt! mógł nic nie wykryć. Prevx bazuje na innych technologiach niż pozostałe antywirusy - lepszych. Niestety, większość infekcji wymaga płatnej licencji. Spróbuj NORMALNIE usunąć a jak to nic nie da spróbuj Unlockerem: http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Pr … 12240.html


(Kruszon15) #16

Jeżeli chodzi o Naprawianie Windowsa co się klika literę “R” Chciałem to zrobić i by mi to pomogło ale prosi mnie w konsoli o podanie hasła administracyjnego ale żednego hasła na kopie nie mam więc co chce ode mnie?


(Tux4) #17

Po uruchomieniu instalatora XP klikasz: Dalej (ENTER), Akceptuj (F8), Napraw ®


(Kruszon15) #18

Znaczy ja robię rozruch płyty. Włańczam kompa naciskam dowolny klawisz, no i tam dalej pisze że napraw system naciśnij literę “R” każe mi wybrać gdzie jest problem, jest tylko tekst:

  1. Windows

Wpisuję cyfrę 1

i wyskakuje mi że mam podać hasło administracyjne:(


(Piotrkijak) #19

Masz instrukcję, bo widzę, że coś nie bardzo czaisz co się do Ciebie pisze… http://helpc.eu/topic/1586-instalacja-nakladkowa/


(Kruszon15) #20

Ok, poradziłem sobie, nie pomogło żadnych z waszych rad tylko trzeba było zainstalować Pack3 ale thx