Brak dzwięku w filmach

wczoraj allplayer po otworzeniu jakiegoś filmiku powiedział mi, że nie mam kodekow i zapytał czy je sciągnąć. Sciągnął divx3codec zainstalowałem i tu się zaczeło, nie mam dzwięku. Nie jestem pewien do końca czy to to bo bawiłem się w ustawieniach AC3 i możliwe, że namieszałem dlatego allplayer powiedział mi, że nie mam kodeka do dzwięku. Probowałem na rożne sposoby, przeinstalowywalem, dodawałem ffdshow`y i inne i lipa. Nawet jak przeinstalowywuje to w AC3 ustawienia są takie jak robiłem, jest może jakiś program co wywala wszystkie kodeki ? Uzywam Subedita on nie stwarza problemow typu “brak kodeka” ale we właściwościach odtwarzanego filmu nie ma żadnego kodeka od dzwięku. Need Help. :? :frowning:

RegCleaner=>zakładka odinstaluj

w Panelu Sterowania>>AC3 FILTER>>System>>tutaj jeżeli masz zaznaczone FILTER MERIT>>>Prefer AC3 Filter to zmień na Prefer other decoder!!

:arrow: http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=16332

FIGCfan probowałem na rożne sposoby, po lewej stronie też zaznaczałem rożne systemy kodowania czy ma obsłogiwać, czy nie. Najfajniejsze jest to, że Allplayer mi teraz mówi, że brak kodeka audio ale nie wie jakiego “typ 40” Odinstalowałem także wszystko i zainstalowałem czystego DivX52ME98.exe, sproboje jeszcze raz cierpliwie odinstalować wszystko poprzez regcleanera tak jak mowi Killer Jak nie bedzie działać to napisze.