Brak dzwięku w głośnikach

Tak przed instalacją wszystko było usunięte a komputer nie był przeczyszczony. Czy mogę teraz go przeczyścić bez usuwania tego co było wcześniej instalowane czy muszę to usunąć i zainstalować ponownie?

Wyrzuć sterowniki od dźwięku, przeczyść i zainstaluj.

Aha dziękuję.

a głośniki może kabelek od minijack’a sie urwały i dla tego może nie masz dźwięku

u mnie to problem rozwiązał się dopiero gdy kupiłem karte dzwiekową. widać moja zintegrowana była spalona ale problem z głowy. :lol:

Kabelki są w porządku. Skasowałam tamte wcześniejsze sterowniki, przeczyściłam komputer CClearnem, zainstalowałam jeszcze raz te sterowniki i wraz nie ma dzwięku. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale jak otwieram Windows Media Player to pojawia mi sie taki komunikat:

“Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dzwiękowym. Urządzenie dzwiękowe może nie byc zainstalowane na komputerze, może być uzywane przez inny program lub może nie działać przwidłowo.”

wejdz do menedzera urządzen i zobacz czy nie masz jakis pytajników lub wykrzykników

mam żółty wykrzyknik przy kontrolerze mulimediów audio.

To znaczy ze musisz zaistalować sterowniki audio

Wcześniej pisałem :

Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń tam gdzie jest żółty wykrzyknik włóż płytkę do napędu CD ze sterownikami od komputera i w tym miejscu PPM / prawym przyciskiem myszki / Aktualizuj sterownik… lub Właściwości - Aktualizuj sterownik…

/ możesz spróbować bez płytki /.

Już tego próbowałam. Pojawia się komunikat, że program nie mógł dokonać aktualizacji, ponieważ kreator (bo aktualizuje mi się automatycznie za pomocą kreatora aktualizacji sprzętu) nie może wyszukac oprogramowania.

a wkladalas plytke z oprogramowaniem

Ale czego miało byc to oprogramowanie?

no sterowniki do twojej karty dzwiękowej lub jesli takich nie posiadasz to sterowniki dołaczone do płyty głównej.

Nie mam żadnych płyt ze sterownikami ani do płyty głównej ani do karty dziękowej.

no to mamy problem sproboj sciagnac sterowniki z neta inaczej ci juz nie pomoge.

Ale ja nie wiem jakie to mają być sterowniki.

A sprawdź everestem komputer->podsumowanie->multimedia. Co tam Masz podane?

Czy jest tam RealTek ALC650?

PS Zapętliliście się, przecież sterowniki były już podawane na samym początku i to z Internetu.

Spróbuj może tych http://www.maxprograms.pl/plik,643.html

A no racja były podawane. :lol: Pamietaj że jak nic nie pomoże to możesz mieć problem z kartą dzwiękową i wtedy będziesz musiała kupic nową.