Brak dzwięku w grach i inne problemy

Przedtem było wszystko o.k Pewnego dnia uruchomiłam kompa i chcę pograć sobie Tzara. Włączam i nie ma dzwięku, sprawdzam głośniki i wszystko w porządku, w DirectX i też wszystko o.k. W innych grach też nie ma dzwięku i programy nie wykrywają mojej karty dzwiękowej.

Nic nie majstruję w kabelkach ani w systemie. Mam najnowsze sterowniki do mojej karty dzwiękowej… (sprawdzałam)

Mogę słuchać muzyki ale nie ma żadnego dzwięku w grach!

Problem nr 2

Nie moge grać w gry Flash… wcale się nie uruchamiają, mam najnowszego Macromedia Flash Playera z oficialnej strony i sterowniki ActiveX do tego programu… co zrobić???

jezeli chodzi o karte dzwiekow om mialem ten sam problem, najwyraźniej masz cos z plyta glowna lub z karta dziekowa, ty sama taego nie zrobisz najlepiej bedzie jak zaniesiesz kompa do naprawy.

??? a nie da się to zrobić samemu???

nie sądzę żeby serwis był jedynym rozwiązaniem…

jeśli dźwięku nie ma tylko w grach to jest to problem softu (programu)

trzeba tylko wymyśleć co się stało :slight_smile:

możesz rozwiąnąć tą myśl… sprawdź w Manadżerze Urządzeń czy widnieje karta dźwiękowa czy nie ma jakiś błędów etc.

w menadżeże urządzeni pisze że to urządzenie działa poprawnie

a próbowałaś przeinstalować grę/gry :roll:

tak

a probowalas przeinstalowac sterowniki

no to spróbuj tego

Start --> uruchom (wpisujesz) sfc /scannow włóż płyte z XP do CD (po sfc spacja)

próbowałam przeinstalować sterowniki… ale nic nie dało

Windowsa??? Mam kompa od 2 lat i staram się aby tego Nie robić nigdy tego nie robiłam

a może dałoby coś przywracanie systemu???

Daruj sobie tego typu porady.

OT :arrow: KOSZ

spróbuj - może akurat :lol:

po takim czasie może jednak warto się skusić na postawienie systemu od nowa :roll:

hmm… spróbuję

Po takim czasie to az sie prosi zeby sformatowac dysk:P

Nawet jak by mojej windzie udalo sie przetrwac 2 lata i chodzila by bez zarzutu to bym zrobil format.

Po 2 latach twoj windows zajmuje pewnie 2 razy tyle co zaraz po instalacji :slight_smile:

pozdroofka

uh… dane zajmują mi prawie cały dysk chociaż mamy mało programów i gier

14% wolnego