Brak dzwięku w komputerze

gdy otworze media player to pojawia się komunikat

0xC00D11BA: Nie można odtworzyć pliku

Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ występuje problem z urządzeniem dźwiękowym, na przykład kartą dźwiękową lub kontrolerem dźwięku. Ten komunikat o błędzie może wystąpić z jednego z następujących powodów:

Urządzenie dźwiękowe jest używane przez inny program. Zamknij inne programy, które mogą korzystać z urządzenia dźwiękowego, a następnie spróbuj odtworzyć plik ponownie.

Urządzenie dźwiękowe nie działa prawidłowo. Aby rozwiązać ten problem, zapoznaj się z sekcją rozwiązywania problemów z dźwiękiem w Pomocy systemu Windows lub z dokumentacją urządzenia dźwiękowego.

Nie zainstalowano urządzenia dźwiękowego w komputerze. Zainstaluj urządzenie dźwiękowe, a następnie spróbuj odtworzyć plik ponownie.

Identyfikator błędu = 0xC00D11BA, Identyfikator warunku = 0x00000000

w żadnym innnym programie też nie mogę tego odtworzyć. nie wiem co mam robić proszę pomóżcie.

Podczas włączenia komputera masz dźwięk? Jaka płyta główna?

Przeinstaluj sterowniki.

podcza uruchomienia nie ma dzwięku płyta główna: GA-VM900M, S.775, VIAP4M900/8237A, PCI-Ex16, uATX, LAN, VGA. komputer nie ma dzwięku od czasu jego formatownia, chyba nie ma jakichś sterowników ale nie wiem jakich do komputera była dolączona płyta ze sterownikami ale była uszkodzona i nie da się jej zainstalować

justysia18 , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj Microsoft UAA Bus Driver KB888111.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

W razie problemów z instalacją sterownika do karty dźwiękowej przeczytaj -> ten artykuł.

jak można przeinstalować sterowniki??

pobierz stąd sterowniki audio:

http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … m900m.html

czyli usuwasz wcześniejsze wersje sterowników i instalujesz od nowa

Zainstaluj sterowniki jak napisał seba86mu.