Brak dżwięku w laptopie,system vista!

Problem pojawił się z dnia ,na dzień.W laptopie nie ma głosu włączając muzykę,np.na media player czy internecie.Przypinając słchawki,także nie wydobywają z siebie dzwięku,gdy wchodzę w panelu sterowania, na dzwięk,biorę właściwości>testuj dzwięk słychać w słuchawkach.Gdy sprawdziłam stan sterowników,wyświetlało się że są ok.Myślałam,także nad wejsciem w BIOS-a aby sprawdzić,czy nie są wyciszone,bo są ustawione oczywiście jako włączone,a głośność maxymalna.Albo odinstalowaniem sterowników i zainstalowaniem nowych…Z góry dziękuję.

sprawdź w zainstalowanym odtwarzaczu multimedialnym typu - winamp,aimp2,gom ,itp czy nie masz wyciszonych dźwięków,parę razy się na tym właśnie nacięłam

Pokaż 2 screeny z panelu sterowania -> dźwięk z zakładki “odtwarzanie” - 1 ,

następnie kliknij na aktualnie aktywnym urządzeniu odtwarzania prawym przyciskiem myszy i właściwości,

zrób screena zakładki “poziomy” - 2.

Stosując się do wskazówek c0m4r

1.panel sterowania>sprzęt i dżwięk>autoodtwarzanie.

2.włączyłam odtwarzacz “windows media player”,nacisnęłam prawym,przyciskiem myszy>plik>właściwości

Tak ,postąpiłam zgodnie z poleceniem,niestety niewiem,co dalej.Czy mógłbyś udzielić mi dalszych wskazówek? ![-o<

Dodane 06.06.2010 (N) 21:01

P.S :

Nie posiadam zainstalowanego programu “screen”.Czy mam go ściągnąć?

Marynack ,

Przeczytaj jeszcze raz ,a screen to zrzut ekranu, taka fotka,możesz użyć systemowe Narzędzie wycinanie

mojeprogramy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dodane 09.06.2010 (Śr) 16:03

playerc.jpg

Dodane 09.06.2010 (Śr) 16:05

Przed chwilą,wyświetlił mi się taki komunikat!

Marynack , jeszcze raz przeczytaj: