Brak dzwieku w laptopie toshiba satellite L30-134

Witam proszę o pomoc nie mogę wgrać sterowników do karty dźwiękowej do mojego laptopa. Ściągałem sterowniki ze stron producenta ale to nic nie dało wyskakuje ze najpierw muszę zainstalować Microsoft bus driver także to ściągnąłem i zainstalowałem, lecz nadal to samo brak dźwięku. W winapie wyskakuje mi okienko " Bad Direct Sound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code: 88780078" Czy ktoś mi doradzi i pomoże?

dodaje ze mój Bios: Phoenix

nazwa płyty głównej Toshiba Satellite L30

Typ magistrali: Intel GTL+

Prosze o pomoc:(

Dodam jeszcze że w menadżerze urządzeń mam dwa podpunkty z dużym znakiem zapytania i z wykrzyknikiem…

  1. Kontroler Etheernet

  2. Kontrola magistrali zarządzania systemem.

Proszę was jeżeli wiecie co sie z tym laptopem moim dzieje to pomóżcie bo ja już sobie rady nie daje.

Dodam jesze jeżeli ktoś to czyta to instalowałem sterowniki sound driver ze strony operatora i nic to nie dalo bo musze miec zainstalowany “microsoft bus driver” także to ściągłem i zainstalowałem lecz skutku nie daje. Nawet ściągałem kb888111xpsp2 i też skutku nie dało.

W Panelu Sterowania>dzwiek i urzadzenia audio>audio>nie ma nic, pisze brak urzadzenia do odtwarzania.

Prosze POMOCY! !!

Tu masz wszeklkie stery. Ściągasz Modem, LAN i Sound Driver.

Co do audio to poczytaj.

Zabieram się za robotę napisze czy doszło do skutku:) Dziękuje

Zrobiłem tak jak było napisane zainstalowałem tego UAA ale nie wykrywa go w urządzeniach systemowych, ale znalazłem jeszcze coś właśnie w urządzeniach systemowych jest wykrzyknik przy “PCI Device” czy w tym jest jakiś problem?? Pomocy

zainstalowałem to wszystko co było na stronie producenta i nic, dalej to samo:) proszę pomóż mi.

f95725b6f7d27c9em.jpg 2215f88801a88459m.jpg 8a50fe366f491c7fm.jpg