Brak dzwięku w laptopie

Mam podobny problem ostatnio robiłam format mojego laptopa i teraz nie mam dźwięku…Nie pojawia się nawet ikonka głośności na pasku zadań, a tylko tam mogłam operować dźwiękiem nie mam też żadnych przycisków na klawiaturze, które by mi to umożliwiły… Mam laptopa z HP niestety nie wiem jaki to model i jak nazywa się moja karta dźwiękowa :stuck_out_tongue: , ale postaram się to sprawdzić :lol: Pomocy! ![-o<

Witam mam takiego laptopa http://gericom.katalog-notebookow.pl…r-force-30680/ i nie mam wogole dzwieku… Kiedy chcialem jakos to naprawic w panelu sterowania pokazalo mi “brak urzadzen audio” slabo znam sie na komputerach i nie wiem co z tym zrobic… pomozcie mi…

Po pierwsze to witam wszystkich forumowiczów. Po drugie mój problem: nie mam dzwięku w laptopie. Wydaje mi się, że ktoś wyrzucił mi z laptopa sterowniki ( nie mam nawet ikonki głośnika w pasku po prawej stronie). Nie jest to nowy komp, ale z tejże błachej przyczyny nie chce sie go pozbywać (fujitsu-siemens). Błagam was powiedzcie mi co mam z tym zrobić Pozdrawiam

Paulineczka_

U mnie identycznie to wygląda,proszę pomóżcie!!!Mój komp to Asus M9V

Ja również mam taki problem. zniknęła mi ikona dzwięku i nie wiem co trzeba zrobić. Mam Windowsa XP. Mógłby ktoś mi pomóc?