Brak dźwięku w laptopie

(Dawcza57) #1

Witam, mam problem z dźwiękiem, a dokładnie jego brak. Zacznę od początku

2 dni temu robiłem format laptopa. Po zainstalowaniu wszystkich sterowników dźwięk był i wszystko działało jak należy do momentu gdy zainstalowałem skype. Po instalacji skype miałem denerwujący problem, mianowicie podczas rozmowy na skype rozmowę słyszałem na słuchawkach, a pozostałe dźwięki na głośnikach laptopa. Pobawiłem się w panelu sterowania w kategorii dźwięk->Odtwarzanie mialem 2 urządzenia: głośniki i słuchawki IDT high definition audio CODEC i drugie urządzenie: słuchawki komunikacyjne IDT high definition audio CODEC. Dla testu wyłączyłem na chwilę to pierwsze urządzenie i od tego momentu pojawił się problem. Aktualnie sytuacja wyglada tak;

jeśli mam wyłączone to pierwsze urządzenie, mam dźwięk na słuchawkach ale tylko jeśli odtwarzam dźwięk w przeglądarce lub włączę league of legends. w każdej innej grze już dźwięku nie ma. To samo tyczy się spotify który wykrywa problem z karta dźwiękową. Jeśli włącze to pierwsze urządzenie to już kompletnie dźwięku nie mam.

Sterowniki aktualizowałem drugi raz i też nic nie pomogło. 

Moj laptop to HP Pavilion dv6-6b50ew Entertainment

(fiesta) #2

Zastosować się do porady:

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/64811-deinstalacja-sterowników-i-kodeków/

Zainstalować ponownie sterowniki.

Dexter1557, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie.

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.