Brak dźwięku w laptopie

Witam, nie mam pewności, czy piszę w dobrym dziale ale znalazłem tu podobny temat dotyczący problemów z dźwiękiem więc piszę. Otóż niedawno zacząłem mieć problemy z głośnikami, na przykład po zamknięciu laptopa czy wygaszeniu ekranu przestaje mi działać dźwięk. Nic się nie da z tym zrobić, a kiedy gdzieś w ustawieniach głośników klikam “Testuj” wyskakuje okienko, że głośniki są używane przez inną aplikację. A nie są. W każdym razie kilka dni to olewałem ale teraz zaczyna mi się to psuć nawet podczas użytkowania laptopa, bez zamknięcia czy wygaszenia ekranu. Pomóżcie proszę, bo uciążliwe jest ciągłe restartowanie go.

Miałem taki przypadek, to na szybko postawiłem nowy system i jak na razie podobno działa.

Możesz zoabczyć na innej przeglądarce internetowej czy będzie tak samo.

Tu nie chodzi o przeglądarkę, bo w całym komputerze nie ma dźwięku. Właśnie oglądałem na stronie Samsunga ale nie ma tam sterowników do Windowsa 8, tylko do 7 i XP i nie wiem, czy to jakaś różnica?

Wiem, że w całym kompie. Nie jestem pewien czy to przeglądarka blokowała czy jakiś inny program, nie miałem czasu na poszukiwania.

 

Stery z win7-64 powinny pasować do 8-64.

Ja bym zaczął od przeinstalowania kodeków od dźwięku.

Zainstalowałem pierw kodeki, nie zadziałało. Zainstalowałem sterownik, trochę podziałał po czym dźwięk zniknął…