Brak dźwięku w mozilli

witam mam win7 i mozillę jako dom. przeglądarkę

dzisiaj zauważyłm, że w mozilli na youtube, wrzucie itp. dźwięk się nie odtwarza. na internet explorerze wszystko działa, gry też mają dźwięk. co zrobić?

Chodzi o Mozillę czy o Mozillę Firefox?

Uruchom Mozillę.

Obok zegara kliknij na ikonę głośnika i wybierz Mikser.

di-2A8Q.png

W razie gdyby ikona głośnika była niewidoczna, należy kliknąć strzałkę.

di-KWE9.png

W oknie, które zostanie otwarte zobacz czy ikona głośniczka przy konkretnym programie nie jest przekreślona (oznacza wyłączony dźwięk). Jeżeli jest to kliknij w nią. Powinno to spowodować włączenie dźwięku dla tego programu.

di-8F50.png

Zamknij okno Mikser dźwięku.

Wybierz Start \ Panel sterowania \ System i zabezpieczenia \ Narzędzia administracyjne \ Zarządzanie komputerem \ z lewej strony Narzędzia systemowe \ Menedżer urządzeń

albo: logo Windows + R - devmgmt.msc - OK

W Menedżerze urządzeń rozwiń Kontrolery dźwięku, wideo i gier. Czy znajdują się tam wykrzykniki?

nie ma wykrzykników, w mikserze nie jest przekreślone.

homarXD ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Może wystarczy wyczyścić cache samego Firefox i tepm. systemu, być może coś się pochrzaniło w FlashPlayer, pobierz http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +v2.21.940 zainstaluj i przeczyść system, podczas czyszczenia wyłącz przeglądarkę, po zakończeniu zrób restart systemu i sprawdź czy pomogło, poza tym podaj jaką wersję Flashplayer masz zainstalowaną dla Lisa…