Brak dźwięku w nie których filmach

Witam

Mam Win7 x64 PL

Gdy włączam jakiś film po przez BestPlayer to jest obraz ale dźwięku nie ma :? A gdy włącze ten sam film przez WMP11 to jest i dźwięk i obraz…

Ins. różne sterowniki z Divixa, ffdshow’a, Allplayera i zawsze to samo…

Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? Jakiś pomysł jak to rozwiącać?

Dzięki, pzodrawiam.

Na moje oko, wina programu odtwarzającego film i kodeku.

Odinstaluje program (allplayer) oraz wszelkie kodeki - za pomocą programu Revo Uninstaler, dostępny na naszym vortalu - a kolejno zainstaluj tylko K-Lite Codeck Pack FULL.

Wyżej wymieniony przeze mnie program, ma wbudowany program do odtwarzania Media Player Classic.

Przeczyść również komputer/rejestr programem CCleaner.

Do WIN7 polecam:

http://shark007.net/

Zainstaluj też x64 Components.

Pomógł K-Lite Codeck Pack FULL :wink:

Problem rozwiązany. W każdym odtwarzaczu jest i dźwięk i obraz :wink:

Wielkie dzięki paracik

mam problem z odtwarzaniem filmu .mkv w programie bestplayer

jako że tylko w tym programie film mi się nie zacina, chciałem obejrzeć ten film(10 giga zajmuje), ale gdy włączam film nie ma dźwięku, pokazuje mi sie info o tym że jest problem, i klikam aby wyszukać rozwiazanie i pokazuje mi aby pobrać paczke kodeków k-lite, robie to, instaluje je i nadal nie ma dźwięku(obraz idzie idealnie)

dodam że film ten normalnie z dźwiękiem się odtwarza w programach KMPlayer i VLCplayer, tyle że ciut sie w nich tnie ten film

prosze o pomoc jeśli sie da;)

to treść komunikatu:

Niektóre strumienie tego filmu są w nieobsługiwanym formacie. [0x00040242]

[FileInfo]

FileExtension=.mkv

FileSize=797043468

FourCC=YV12

AudioTag=2001

[FilterRenderError]

CLSID="{55DA30FC-F16B-49FC-BAA5-AE59FC65F82D}"

Filter=“C:\DC++\Downloads\The.Imaginarium.of.Doctor.Parnassus.1080p.BluRay.x264-ALLiANCE.mkv”

Pin=“Audio”

Major Type: Audio - Sub Type: DTS Format: WaveFormatEx: Unknown, 48000 Hertz, 0 Bits, 6 Channels