Brak dzwieku w przegladarkach

Witam , mam problem a mianowicie nie działa mi dźwięk w przeglądarkach lecz muzyka z komputera normalnie chodzi oto kroki które podjąłem : reinstal przeglądarki , zainstalowanie javy , zainstalowanie flash player , zainstalowanie servis pack 3 , wyłączenie wtyczki z końcówka pepflashplayer.dll. I teraz moje pytanie czy wiecie może co mogłoby jeszcze pomóc ? z góry bardzo dziękuję.

Jeżeli kilka dni temu wszystko działało prawidłowo, to skorzystaj z Przywracania Systemu.

Na każdej przeglądarce jest tak samo? Przeczyść dane przeglądarek.

Tak na każdej przeglądarce tak samo , problem mam już od początku zainstalowania nowego windowsa , przeczyszczenie nic nie dało.

Tak na kazdej przegladarce tak samo , problem mam juz od poczatku zainstalowania nowego windowsa , przeczyszczenie nic nie dalo .

#przepraszam za double

Avertes , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Mogę spróbować pomóc w ten sposób, że po podaniu loginu i hasła, po zainstalowaniu odpowiedniego programu, zobaczę Twój pulpit i będę mógł korzystać z niego a Ty będziesz widział co ja robię na Twoim komputerze). Co Ty na to? Ale dopiero we wtorek.