Brak dźwięku w Realtek HD ALC888

Witam mam problem z dźwiękiem na płycie Gigabyte MA770T-UD3. Otóż po formacie i zainstalowaniu win 7 32bit zainstalowałem wszystkie stery od płyty. Niestety nawet w menadżerze urządzeń komputer nie wykrywa żadnego urządzenia dźwięku.

Próbowałeś sterowniki ze strony producenta ? Zainstaluj te http://download.gigabyte.eu/FileList/Dr … azalia.exe

Trupiarz , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Właśnie ściągam, ale pytanie czy coś jest nie tak z kartą skoro komputer jej nie widzi?

Tak, bo Win 7 posiada sterowniki do tego układu Realtek, wiem z doświadczenia u mnie na ALC889A dźwięk był od razu po zainstalowaniu systemu, więc co najmniej jest to dziwne.

Jeśli po instalacji tych sterowników co podałem problem będzie nadal występował pobierz i zainstaluj AIDA64 , i tam w zakładce multimedia -> hd audio sprawdź czy jest poprawnie wykrywana karta realteka

Zainstalowałem stery z gigabyte i nic w AIDA nie wykrywa żadnego urządzenia i co teraz?