Brak dźwięku w skype

Witam. Otóż nie mam żadnych dźwięków w skype. (również odgłosu łączenia i innych) Dźwięk w komputerze mi działa. Dodam jeszcze, że chyba w ogóle coś w skype’ie mi się @!$^@*%, ponieważ kiedy piszę do mojego kolegi, to on nie odpisuje, a to do niego nie podobne.

Jezeli masz firewalla to sprawdz czy przypadkiem czegos nie blokuje w Skype. Jezeli wszystko wydaje sie OK to sprobuj przeinstalowac Skype na najnowsza wersje. Jezeli nadal nie pomaga, sprawdz czy masz aktualne sterowniki do karty dzwiekowej. Ciezko stwierdzic cos konkretnego, bo malo informacji podales, tym bardziej, ze jak twierdzisz masz dzwiek w kompie z innych aplikacji, wiec karta dzwiekowa nie moze byc uszkodzona.

Jeśli chodzi o firewall to skype jest w dozwolonych programach, a co do wersji, to nowa musiałaby wyjść bardzo nie dawno, żebym miał nieaktualną, bo zainstalowałem skype zaraz po tym, jak mój komputer wrócił z naprawy, czyli jakiś tydzień temu. A co do tego, że podałem mało informacji, to co jeszcze mógłbym napisać?