Brak dźwięku w słuchawkach-błąd

Cześć. Mam od paru miesięcy problem ze słuchawkami, otóż nie działa żaden model i nie wiem co z tym robić. Wcześniej po prostu ich nie używałem, ale obecnie są mi niezbędne. Nie mogę testować dźwięku w słuchawkach-sterownik jest aktualny…, słuchawki nie działają w ogóle, każdy model. Co mogę zrobić, aby dźwięk mi powrócił? Załączam screeny z błędami


Proszę o pomoc. Laptop ma dopiero 2 lata, nie powinien się chyba psuć…
Pozdrawiam

Słuchawki komunikacyjne - PPM - Ustaw jako urządzenie domyślne

Nadal nie działa :frowning:

Coś zepsułem. Teraz nie mam w ogóle słuchawek. odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie… Co robić?
image

Teraz masz sterownik systemowy , a nie IDT !
Menedżer Urządzeń
Urządzenia Audio
Urządzenie zgodne ze standardem …
Sterownik
Aktualizuj sterownik
Przeglądaj mój komputer …
Pozwól mi wybrać z listy …
Wybierz sterownik IDT (będzie na liście o ile podczas dezinstalacji nie zaznaczyłeś Usuń oprogramowanie sterownika z komputera)

Kopie zapasowe wszystkich sterowników znajdują się : C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERSTORE\FILEREPOSITORY

To co teraz zrobić? Ściągnąć idt znowu?

Spróbuj jak napisałem wyżej .

Nie działa tak jak piszesz…

Działa tylko sterownik został usunięty z komputera (jego kopia zapasowa) i nie ma co zainstalować !!! Ściągaj IDT .

Z jakiej strony? Szukałem i nie mogłem znaleźć wcześniej odpowiedniego? Mam win 7, laptop hp pavillon dv6

Szczegóły/Identyfikatory sprzętu - Kopiuj

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_111D&DEV_7605&SUBSYS_103C1656&REV_1001
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_111D&DEV_7605&SUBSYS_103C1656

Co to znaczy?

http://whp-hou9.cold.extweb.hp.com/pub/softpaq/sp59501-60000/sp59654.exe

https://drp.su/en/hwids/HDAUDIO\FUNC_01%26VEN_111D%26DEV_7605%26SUBSYS_103C1656?os=windows-7-x64 (nowszy !)
Download driver !

Dziękuję, pokazało mi słuchawki, ale nadal problem występuje. Podłączyłem zarówno duże słuchawki nauszne jak i małe douszne i nic przez nie słyszę, mimo, że w testowaniu pojawiają się te zielone prostokąty. Co robić dalej?
image

Słuchawki i głośniki grają mi teraz jednocześnie…, jest to problematyczne, bo nadal przeszkadzam ludziom mieszkającym w pokojach obok…

Ścisz głośniki . Ustaw słuchawki jako domyślne !

Nie działa :frowning: Ustawiłem słuchawki jako domyślne

image

Tutaj domyślne są głośniki ! Oddziela regulacja głośności dla urządzeń (ikona głośnika przy zegarze PPM) ?
Jestem na komputerze z W10 . Włącze komputer z W7 .

Problem występuje nadal. Pomimo oddzielenia nadal mam dźwięki jednocześnie w głośnikach i jednocześnie w słuchawkach

image

image

image

Zaznacz wszystko .