Brak dźwięku w słuchawkach na windows 7

Witam,

wcześniej próbowałem znaleźć odpowiedź na necie ale niestety nigdzie problem ten nie został rozwiązany przynajmniej pod hasłami które wpisywałem niczego znaleźć nie mogłem, do rzeczy. Wczoraj postanowiłem zainstalować Windowsa 7 - głównie było to związane z betami Battlfield 3 które nie pójdzie na xp. Po instalacji wszystko wydawało się być dobrze, jednak dziś chcąc zagrać w America’s Army 3 kiedy akurat koniecznością raczej jest użycie słuchawek dźwięku w nich nie było - same słuchawki były już zepsute (jeden głośnik nie działał myślałem że może padł i drugi) zresztą jak w większości tanich słuchawek. ;d No nic, próbowałem podłączyć jeszcze parę innych które wpięte do innych komputerów normalnie działały no ale nic - tak samo cisza. Dodam że głośniki mi normalnie działają i z nimi zaś nie mam żadnych problemów, próbowałem pobawić się ustawieniami dźwięku ale tam też nic nie znalazłem co by mi pomogło.

Zobacz, czy po podpięciu słuchawek pokazuje się nowa opcja w Urządzeniach do odtwarzania (ten głośniczek koło zegara - prawym przyciskiem myszki na niego i ta opcja) - może słuchawki nie są ustawione na domyślne (niektóre karty, np. w laptopach, mogą mieć część dźwięków na słuchawki, a część na głośniki).

Sprawdzałem to już wcześniej, jednak mimo wszystko nic się “nowego” nie pokazywało.