Brak dźwięku w słuchawkach

Witam,

ostatnio kupiłem głośniki Apollo AS-220 same w sobie są ok, i dają dźwięk, ale kiedy podłączam słuchawki Creative EP-630

, które działają mi na empetrójce to nie ma na nich dźwięku, wszystkie suwaki na max, sterowniki do karty i płyty głównej zainstalowane, płyta główna to ASRock P4V88+, o co chodzi?

Podłączasz do tego samego źródła? Słuchawki działają na innych urządzeniach?

Podłączasz słuchawki zamiast głośników, czy do wejścia w głośnikach(o ile takie jest)

Sprawdzałeś czy jakiś ukryty suwak jest wyciszony?

:arrow: Start/Programy/Akcesoria/Rozrywka/Regulacja głośności:

:arrow: Opcje/Właściwości

:arrow: W sekcji “Pokaż następujące sterowniki głośności” zaznacz wszystkie kratki

:arrow: [OK]

:arrow: Wszystkie suwaki na max

Przecież napisałem , że wszystkie suwaki mam na max…

Adalbert o co chodzi z tymi źródłami?

Do jakiego gniazda dokładnie wtykasz te słuchawki?

Dokładnie do głośnika, z przodu ^.^

edit: Jak podłączam słuchawki pod slot od głośników, to działają, więc problem tkwi w przekierowaniu dźwięku z głośnika na słuchawkę, próbowałem ustawienia dźwięku>>Zaawansowane>>Ustawienia głośników>>Słuchawki Stereo, ale to nic nie dało.

Jakieś pomysły?

A słychać jakieś “pyknięcie” (napięcie) podczas wsadzania tych słuchawek? To raczej wygląda na problem sprzętowy tych głośników. Może spróbuj rozkręcić i zobaczyć czy wszystko gra w środku?

Działa! :smiley:

Chodziło, o o to żeby końcówki słuchawek nie wkładać do końca gniazdka w głośnikach tylko do pewnego momentu, mniej więcej połowy. Pewnie to dlatego, że są dostosowane do mp3, a nie do głośników na PC.

Dzięki za całą pomoc :slight_smile:

pozdro,south park