Brak dźwięku w systemie

Witam.

Dzisiaj włączając komputer i odpalająć muzykę w AIMP wyskoczyła mi informacja post-73405-0-10443900-1416572214_thumb.j i po tym zauważyłem że nigdzie nie ma dżwieku ani systemowych ani przy odtwarzaniu filmów.

Szukałem problemu w panelu sterowania i w menadżerze Realtek HD Audio nic podejrzanego nie zauważyłem. Dopiero kiedy włączyłem nenadżer urządzeń znalazł się jakiś problem post-73405-0-39250200-1416572841_thumb.j a po próbie aktualizacji sterownika urządzenia nie był w stanie go zaaktualizować gdyż - nie znane urządzenie.

Proszę o porady jak to naprawić by znów był dźwięk w systemie.

 

Ps Dźwięk zawsze mam odtwarzany przez wieżę podłączoną z tyłu obudowy komputera i nic nie zmieniałem, problem z dżwiękiem pojawił sie dopiero dzisiaj.

 

Pozdrawiam.

Zobacz czy masz dźwięk na innym odtwarzaczu lub np. na Youtubie. Brakuje Ci sterownika od Deamona więc to nie ma nic wspólnego z dźwiękiem.

Zainstaluj sterowniki do chipsetu

 

http://download.gigabyte.eu/FileList/Driver/motherboard_driver_chipset_amd_7series-v2.0_win7-64_novga.exe

Dziękuję za zainteresowanie ale właśnie przed chwilką włączyłem ponownie komputer gdyż chiałem sprawdzić w biosie czy nie ma wyłączonej płyty dźwiekowej, ale tam było też wszystko w porządku. System wczytał się ponownie i dźwięk się pojawił.

Lecz nadal nie wiem co było przyczyną.

Bynajmniej problem rozwiązany.

 

Pozdrawiam.