Brak dźwięku w wbudowanych głośnikach w laptopie Asus K53SV

Witam, jestem nowym użytkownikiem więc od razu się z wami witam.

Mam problem, dokładnie od grudnia 2013 roku przestały mi działać głośniki w laptopie K53SV teraz jestem zmuszony korzystać z słuchawek i od razu podkreślam, że słuchawki działają a głośniki w laptopie nie! Proszę o pomoc jeżeli mam jakieś podrzucić screeny bardzo proszę tylko powiedźcie jakie. Dorzucę jeszcze, że posiadam Windows 8 (wcześniej Windows 7 i Linux Mint) na tych 3 też nie działał dźwięk. Przy uruchamianiu laptopa też nie ma dźwięku. Bardzo proszę o pomoc. Serdecznie dziękuję.

Skoro dźwięk nie działał pod 3 systemami to oznacza uszkodzenie karty dźwiękowej lub samych głośników. Masz na niego jeszcze gwarancję?

Gwarancja skończyła mi się rok temu, dodam jeszcze, że raz laptop nie chciał mi się uruchomić zaniosłem do serwisu (nie na gwarancji), dostałem go z właśnie zepsutymi głośnikami z powodu pracy no cóż nie zdążyłem go zareklamować do serwisu, że mi popsuli głośniki. Zostałem z problemem sam :frowning: Nie długo będę czyścił komputer możecie mi podsunąć pomysły co może mogę sprawdzić.