Brak dźwięku w wbudowanych głośnikach w laptopie Asus K53SV


(iOskar) #1

Witam, jestem nowym użytkownikiem więc od razu się z wami witam.

Mam problem, dokładnie od grudnia 2013 roku przestały mi działać głośniki w laptopie K53SV teraz jestem zmuszony korzystać z słuchawek i od razu podkreślam, że słuchawki działają a głośniki w laptopie nie! Proszę o pomoc jeżeli mam jakieś podrzucić screeny bardzo proszę tylko powiedźcie jakie. Dorzucę jeszcze, że posiadam Windows 8 (wcześniej Windows 7 i Linux Mint) na tych 3 też nie działał dźwięk. Przy uruchamianiu laptopa też nie ma dźwięku. Bardzo proszę o pomoc. Serdecznie dziękuję.


(PokerFace) #2

Skoro dźwięk nie działał pod 3 systemami to oznacza uszkodzenie karty dźwiękowej lub samych głośników. Masz na niego jeszcze gwarancję?


(iOskar) #3

Gwarancja skończyła mi się rok temu, dodam jeszcze, że raz laptop nie chciał mi się uruchomić zaniosłem do serwisu (nie na gwarancji), dostałem go z właśnie zepsutymi głośnikami z powodu pracy no cóż nie zdążyłem go zareklamować do serwisu, że mi popsuli głośniki. Zostałem z problemem sam :frowning: Nie długo będę czyścił komputer możecie mi podsunąć pomysły co może mogę sprawdzić.