Brak dźwięku w Win 7, sterowniki nie pomagają

Witam mam windows7 home premium 32bit. Od kilku dni próbuje instalować przeróżne sterowni do dźwięku ale nić :frowning: nieznam nazwy płyty głównej ale mój komputer to “hp compaq 7700 small form factor” Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Z tymi sterownikami to nie przesadź, ich nadmiar w systemie może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Pobierz program, który nazywa się Speccy (znajdziesz go tu na portalu DP). Odpadl go i w zakładce “płyta główna” powinna się wyświetlić nazwa twojej płyty.

Nazwę kopiujesz, wklejasz do Google i dalej już wiesz co robić :wink:

Powodzenia.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

http://h20565.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/swdDetails/?sp4ts.oid=3232108&spf_p.tpst=swdMain&spf_p.prp_swdMain=wsrp-navigationalState%3Didx%253D%257CswItem%253Dvc_62400_1%257CswEnvOID%253D2094%257CitemLocale%253D%257CswLang%253D%257Cmode%253D%257Caction%253DdriverDocument&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken

 

Pobierz ster.

 

Najpierw uruchm normalnie, jak nie ruszy PPM na pliku i właściwości i zgodność i ustawisz tryb zgodności z Vistą i zaznacz jako administrator.

JNJN Nie działa twój sposób gdy zainstalowałem stery to zrestartowałem kompa i zaczło mi same instalować  sterowniki :frowning: tak wygląda sceen co posiadam a i tak nie działa :( http://zapodaj.net/9de361caef007.jpg.html

Uruchomiłeś  normalnie, czy w zgodności z Vistą?

 

Zacznę od tego, co się stało że ich potrzebujesz?

Uruchomiłem normalnie :smiley: Potrzebuje ich bo ich nie mam  nie działają :frowning:

 

A to jest stan po reinstalacji, instalacji windowsa, czy tak samo z siebie nagle przestało działać?

 

No to odinstaluj je ponownie,czyszczenie systemu np: Ccleanerem, restart i zrób to w zgodności z Vistą i jako administrator i restart kompa.