Brak dźwięku w wyjściu ze stanu wstrzymania

Witam. Posiadam netbooka Asus Eee PC 1015P. Problem polega na tym, że jeśli komputer wejdzie w stan wstrzymania, to po włączeniu nie ma dzwięku. Trzeba wyłączyć i włączyć kartę dźwiękową, bądź uruchomić na nowo laptopa. Miał ktoś taki problem? Wie jak go rozwiązać? z góry dziękuje za pomoc. :slight_smile:

Na początek sprawdź czy nie masz infekcji, użyj narzędzia Malwerbytes Antymalware, Kaspersky Virus Removal i daj raporty ze skanowań, jeśli coś znajdzie usuń

napewno nic nie ma bo jest zaintalowany czysty system.

Więc należy zainstalować komplet sterowników odpowiedni dla systemu komputerowego i platformy systemowej

takim laikiem to ja nie jestem. sterowniki oczywiście zainstalowałem ze strony producenta. Dodam jeszcze, że po wyjściu ze stanu wstrzymania muszę za każdym razem włączać touchpada klawiszami FN+F3, bo zawsze jest wyłączony. i to też nie jest zbyt praktyczne, wolałbym, żeby był włączony na stałe.

Czy ten laptop jest na gwarancji ? Jeśli tak to udaj się do serwisu i zgłoś usterkę.

Poproszę log z HWiNFO32

Zamykasz podsumowanie >> po prawej stronie na dole masz przycisk [Close]), przechodzisz do głównego okna programu HWiNFO32 i z menu wybierasz Report >> Create ,

Wybierasz następnie Short text Report z listy po lewej, klikasz dalej Zaznaczasz wygenerowany raport i wklejasz np. na http://www.wklej.org