Brak dzwięku win10

Witam nie mam dzwięku na komputerze wejscia na słuchawki czyściłem z kurzu słuchawki działają na telefonie sprawdzałem sterowniki dzwięku najnowsze co zrobić? nie działa audio na tylnim ani na przednim panelu dzwięku nic nie mam wyciszone bo sprawdzałem

Przechwytywanie
A co tutaj masz włączone.

Czy w menadżerze urządzeń przy karcie dżwiękowej nie ma wykrzykników,a w systemie da się regulować głośność ?.Jaki dokładnie komputer,laptop ?.Model płyty głównej ?.

Tutaj mam wszystko włączone
Screenshot_52

w menedżerze urządzń nie mam żadnych wykrzykników ale dzwięk mi diała jak wtyczke jack wkładam nie do końca a jak w kładam do końca wejścia jack to nie działa

Coś może być z gniazdem i nie łączy,gdy wtyczkę włożysz do końca.

A co to za gniazdo i jaka wtyczka, bo gniazdo może być z mikrofonem a wtyczka tylko stereo.

W PC gniazda są zwykłe stereo.
Jeśli ma za to słuchawki z mikrofonem (wtyk czteropinowy) -

to wówczas musi użyć przejściówki na osobno słuchawki (trzy piny) i osobno mikrofon (trzy piny).


Oczywiście jeśli słuchawki są bez mikrofonu, to taka przejściówka nie jest potrzebna i trzeba szukać przyczyny gdzie indziej.

wiem chyba do jakej wtyczki wsadza się słuchawki są w zielonej wtycze oznaczone słuchawkami a mikrofon w czerwonej oznaczonej mikrofonem wejście jack dzwięk wczesniej działał tylko od wcvzoraj jakieś problemy

dzwięk działa jak słuchawki sa włozone nie do końca do gniazda jack a jak do końca wkładam kabel jack od słuchawek to nie działa czemu? bardziej ja lużno siedzi w tym gniezdzie to działa dzwięk ale jak wkładam do końca to nie działa a bo o jeszcze jednej rzeczy nie wspomniałem jak czyściłem komputer to nastepnego dznia czyli w wczoraj przestało działać gniazda jack czyściłem sprężonym powietrzem tak samo jak pc

Skoro działało wszystko dobrze przed czyszczeniem, to masz przyczynę.
Widocznie musiał poluzować się jakiś przewód lub wtyczka, albo zapchać kurzem ostatnia sekcja w gnieździe.
Jednak piszesz, że ma ta sytuacja miejsce zarówno w tylnym jak i przednim wyjściu słuchawkowym, więc sam kurz chyba odpada, bo raczej musiałby być mocny zbieg okoliczności, że akurat w dwóch naleciało mocno kurzem.
Wskazuję na przewód „masy” od gniazd, (czyli pewnie czarny przewód we wtyczkach, gniazdach) skoro nie wciśnięty do końca wtyk daje dźwięk w słuchawkach to oznacza, że słuchawki pracują wówczas jakby były podłączone szeregowo, zamiast równolegle, ponieważ brak jest na gniazdach (gnieździe) masy.
Dźwięk jest wówczas oczywiście monofoniczny w przeciwfazie.
Wówczas wpięcie do końca wtyku, kiedy w gnieździe nie ma masy, objawi się brakiem dźwięku w obydwu słuchawkach.
Skoro dzieje się tak na obydwu wyjściach (tył i przód) o czym piszesz, to jedynie taka może być przyczyna.
Jeśli podłączasz poprzez przejściówkę, to sprawdź czy sama przejściówka nie jest uszkodzona, podłączając poprzez nią do telefonu same słuchawki, jednak to mogło by się stać jedynie jakbyś używał przejściówki a o tym nie napisałeś.
Same słuchawki natomiast jak napisałeś sprawdzałeś na telefonie i działają dobrze.

Nie używam przejściówki ponieważ mi się zepsuła kabel po dociskałem czyli HD audio i nic słuchawki działały nawet bez przejściówki są jakieś inne kable od dzwięku? Bo nie wiem

Coś wydaje mi się, że sam nie dojdziesz przyczyny.
Podłączasz głośniki do tego komputera?
Sprawdź co się dzieje jak podłączysz głośniki do tego gniazda słuchawkowego.

mi sę zdaje że karta audio padła słuchawki to turtle beach recon 50

Trudno na odległość stwierdzić, co jest nie tak.
Dobrze byłoby sprawdzić jeszcze, czy masz prawidłowy dźwięk na podłączonych do tego kompa głośnikach.
Samo to, że masz dźwięk po włożeniu nie do końca wtyku wskazuje, że coś nie jest dobrze z jak piszesz wyjściem na karcie tym bardziej, że wtyk słuchawek jest czteropinowy a dobrze byłoby sprawdzić co się dzieje na głośnikach.
Swoją drogą skoro to stało się po „przedmuchaniu” kompa, to wskazywało by, że coś uszkodziłeś.
Jeśli masz osobną kartę dźwiękową w nim, to może wyjęcie jej przeczyszczenie styków i ponowne włożenie pomoże.
Jeśli to integra, to trudno określić co uszkodziłeś.