Brak dźwięku Win7

Po podłączeniu słuchawek, odłączeniu ich i ponownemu podłączeniu głośników, nie mam dźwięku. Może to błaha sprawa, ale nie wiem o co chodzi. Mam windows 7 ultimate 64-bit. Po podłączeniu głośników mam do wyboru: Wejście liniowe i wyjście na głośnik tylny. Wybieram drugą opcję, wyskakuje okienko Menedżer Realtek HD Studio i dźwięku nie ma. Słuchawki też nie trybią, więc coś się pewnie przestawiło w systemie. O co kaman?

Karta dźwiękowa Realtek ALC888/892.

Jak coś odłączasz i podłączasz ponownie i wyskoczy “tablica” to klikasz tylko OK.

Ustawienia :

cichy-mikrofon-t401860.html

Prawidłowa konfiguracja sterowników Realtek HD Audio

Brak dżwięku na panelu przednim komputera.

Instalacja sterownika do karty dźwiękowej HD (High Definition Audio Controller).

Poradniki/screeny są na Windows XP ale na Windows 7 również te same tylko musisz szukać w opcjach ponieważ inaczej wygląda panel sterowników.

Nic z tego nie rozumiem, nie mogę znaleźć takich opcji u mnie w komputerze. Głośniki grały normalnie do czasu, aż nie odpiąłem ich i nie podpiąłem słuchawek. Po ponownym podłączeniu głośniki nie grają.

Dodam screena, może tu coś jest poprzestawiane:

http://tinypic.com/view.php?pic=9jipfc&s=7

Wrzuć screeny ze wszystkich zakładek panela sterowników.

Screeny wrzucasz na zewnętrzny serwer a na forum podajesz tylko link lub miniaturki.

Już nieważne, udało się, dzięki za pomoc i cierpliwość!

Witam,

Chciałbym odświeżyć temat. Mam ten sam problem na Windowise XP.

Podłączyłem pierwszy raz słuchawki do Skype’a w tylny panel komputera (2 jacki) i po odłączeniu i ponownym podłącznie głośników (3jacki - logitech 5.1) nie mam dźwięku w głośnikach. Gdy podłączam ponownie słuchawki do Skype’a dźwięk jest. Ponadto gdy podłącze słuchawki przez wyjście na jednym z głośników nie wydobywających dźwięku, wtedy o dziwo dźwięk także jest.

Coś się gdzieś przestawiło i czy możecie powiedzieć co muszę zrobić, żeby głośniki znowu grały ?

Kolego VTi co zrobiłeś, że już działa?

Będę bardzo wdzięczny a pomoc,

Pozdrawiam