Brak dźwięku (windows 10)

Witam!

Od niedawna przestał mi działać dźwięk w windowsie. Odkryłem to jak otworzyłem film na youtube.

Próbowałem aktulizować sterownik do dźwięku (Realtek High Defintion Audio) w Menedżer urządzeń, chociaż wykryło mi najnowszy sterownik jaki posiadam. Jeżeli otwieram obojętnie jaką muzykę na komputerze przez program Windows Player pisze mi, że “Program Windows Media Player napotkał problem podczas odtwarzania pliku”. Jeżeli próbuje odpalić muzykę programem Groove, który zainstalował mi się wraz z aktulizacją windows 8 na 10 pisze mi “Nie można odtworzyć. Aby dalej używać tej aplikacji, zainstaluj jej najnowszą wersję.” chociaż jest najnowsza (chyba). Jeżeli klikam PPM na głośnik na dole tam gdzie się podgłasza dźwięk i Urządzenia do otwarzania i wezme “testuj dźwięk” przy domyślnym urządzeniu pisze mi, że “Nie można odtworzyć dźwięku testowego”. No i jak wspomniałem dźwięki z przeglądarki, gry itd. też nic nie słychać. Proszę o rozwiązanie mojego problemu.

dodam jeszcze, że jeżeli podłącze do laptopa słuchawki lub głośniki to też nic nie słychać

Problem został rozwiązany, nie wiem jakim cudem ale mi się sterownik do karty dźwiękowej odinstalował.

Ściągnąłem z oficjalnej strony sterownik, zainstalowałem go i już wszystko działa :slight_smile: