Brak dźwięku windows 7

Witam!

Miałem format komputera, wcześniej na xp działało wszystko dobrze, włączam pierwszy raz z zainstalowaną 7 i nie ma dźwięku. Instalowałem różne sterowniki, nic nie pomogło, sprawdzałem w menadżerze urządzeń czy wszytko działa, w liście kontrolerów występują dwie opcję Realtek High Definition Audio i urządzenie zgodne zgodne ze standardem High Definition Audio. Klikałem w oba i według tego sterowniki są aktualne i wszystko działa poprawnie. Głośniki działają sprawdzałem oraz są dobrze podłączone. Mam windowsa 7 64 bity. Proszę o pomoc, co mam zrobić?

Cześć

Jeżeli masz komputer stacjonarny podaj jaką masz płytę główną, jeżeli masz laptop podaj jego model.

Sterowniki do chipsetu zainstalowane?

Dzwięk nie jest wyciszony?

Komputer stacjonarny

płyta główna Gigabyte GA-G31M-S2L, G31 uATX

dźwięk nie jest wyciszony

Szczerze nie mam pojecia co to jest chipset? gdzie sprawdzić czy są zainstalowane jego sterowniki?

Cześć

Zainstaluj sterowniki ze strony producenta płyty głównej:

http://www.gigabyte.pl/products/page/mb … /download/

W następującej kolejności:

  • [*:3jtaea41]Chipset,

Jeżeli posiadasz tylko zintegrowaną kartę graficzną zainstaluj również sterowniki oznaczone jako VGA.

mam kartę Radeon HD4650 EAH4650 nie wiem czy jest zintegrowana

To nie jest karta zintegrowana.

zainatlowałem chipset i dźwięk już działa:) instalować audio i lan w takim wypadku? Dziękuje za pomoc

Cześć

Osobiście zainstalowałbym sterowniki do audio i lan mimo iż dzwięk już działa.

Sterowniki do karty graficznej pobierz ze strony AMD/ATI:

http://support.amd.com/us/psearch/Pages … =&items=20

Witam ponownie, ostatnio wyjeżdżałem i zabierałem zer sobą głośniki, wracam podłączam głośniki i znów nie ma dźwięku, zainstalowałem chipset, audio, lan i nadal nie ma dźwięku. Ma ktoś pomysł jak temu teraz zaradzić?

Jakie masz głośniki 5.1 ?

nie, zwykłe dwa małe głośniki creativa

Żeby podłączyć masz jeden zielony kabelek?

tak zielona wtyczka, podłaczam do dobrego gniazdka. Głośniki są dobre bo jak podłaczam do ipoda czy telefonu to działa.

Windows 7 Home Premium x86 ?

7 64 bity