Brak dźwieku windows 7

Witam od dzisiaj mam pewien problem otóż nie działa mi dźwięk na komputerze czasami zadziała na chwile i znów się wycisza w windows widać że wykrywa bo skacze ten zielony paseczek jak coś włączam . Od razu mówię że nie instalowałem sterowników/aktualizacji programów. Nie mam wirusów żadnych dziwnych sterowników . Mam kupiony Driver booster i on mi zainstalował wszystkie sterowniki jakieś pół roku temu i do tego czasu nie miałem problemów. Nie ma żadnych nowych sterowników. Gdy podłączam np telefon, tablet do głośników wszystko działa prawidłowo. Dźwięk nie działa na Chrome, w grach , w odtwarzaczu muzyki.ss.gif. Już podaję wszystko z Everesta.

System operacyjny    Microsoft Windows 7 Ultimate

Dodatek service pack systemu operacyjnego    Service Pack 1

DirectX    DirectX 11.0

Typ komputera    Komputer z procesorem x86 obsługujący interfejs ACPI

Typ procesora    DualCore Intel Core 2 Duo E4600, 2400 MHz (12 x 200)

Nazwa płyty głównej    Asus P5VD2-VM/SI

Mikroukład płyty głównej    VIA CN896/P4M900/PT890Pro/VN896

Pamięć fizyczna    2048 MB  (DDR2-667 DDR2 SDRAM)

DIMM1: Kingston 2G-UDIMM    2 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Typ BIOS’u    Award (05/11/07)

Karta wideo    NVIDIA GeForce 8600 GT  (512 MB)

Dysk fizyczny    Hitachi HDT725032VLA360 ATA Device  (320 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Kontroler IDE    VIA Bus Master IDE Controller - 0571

Kontroler IDE    VIA Serial ATA Controller - 5337

Karta sieciowa    Realtek PCI GBE Family Controller

Analog Devices AD1986A @ VIA VT8237A High Definition Audio Controller    PCI

 

A i dodam jeszcze że leciałem na sterownikach windows7 podstawowych , gdyż mojej karty dźwiękowej zintegrowanej windows przestał wspierać do systemu vista . Ale każdy piszę że od visty działają więc je zainstalowałem i dalej to samo czasami jest dźwięk ale częściej go nie ma . Jedyne co zmieniłem to dzisiaj przyszła do mnie klawiatura TRACER BATTLE HEROES MECATRON może ona jest tu winowajcą ?

do zamknięcia kupiłem karetę dźwiękową xd